Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a főnökömbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a főnökömbe?

Figyelt kérdés
Párhónapja dolgozom neki.Megjegyzést tesz az illatomra,les engem.Állandóan viccelődik velem,és beceneveked ad.Sokat írkálunk egymásnak.Munkaidőn kívűl kéri,hogy kísérjem el a többi üzleteit ellenőrizni.Aztán meghív ebédre.Kérdeztem tölle mi a véleménye rollam mint nő.A válasza az volt,hogy nem tud mit mondani mert nem vagyok az esete,mert testvérként tekint rám.Ha valami stressz éri azonnal felhív hogy elpanaszolja.100%bízik bennem.Szerintetek mit jelentek neki?
2017. okt. 28. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

OFFF: Rollam? tőlle? Nem bántja a szemed és nem fut át az agyadon, hogy nem így kéne írni ezeket a szavakat?


AMÚGY MEG: már elmondta, hogy nem vagy az esete ráadásul még testvérként is tekint rád. Lehet van egy erős szimpátia, de ennyi. Mellesleg házi nyúlra nem lövünk. Ez alap szabály.

2017. okt. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak nem az exhelyemen dolgozol? :D :D

Nyugi, hülyéskedek, csak velem is ugyanezt csinàlta a volt főnököm, annyi különbséggel, nekem végül bevallotta, hogy szerelmes belém. Emiatt végül felmondtam, neki felesége volt, nekem komoly kapcsolatom, illetve nem is viszonoztam az érzelmeit, nem akartam bonyoldalmakat.


Először is tisztázni kéne, mennyi idősek vagytok, a családi állapototok, illetve te hogy viszonyulsz hozzà, mert ez mind mind kimaradt

2017. okt. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább lelki szemetesláda vagy neki ...
2017. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a vélleménnye tölled rollad hogy 100%meg akkar duggni.
2017. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztosan nem a műveltségedet kedveli benned...mert helyesen ìrni például nem tudsz.

Egyébként meg dugni akar,nem érez irántad semmit,ahogy azt meg is mondta.

2017. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!