Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerelmes vagyok a főnökömbe, aki 11évvel idősebb, mint én?

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok. Úgy érzem, hogy a vonzalom kölcsönös. Néha olyan, mintha sejtené, és akarna valamit, néha mintha megijedne mégis az egésztől, mert fiatalabb vagyok ennyi évvel. Neki nincs nagyon ideje ismerkedni, stb, már félig le is mondott a családról, sokatcsalódott is, nemigazán hisz senkinek,én viszont beleszerettem, és szeretnék vele lenni, de nem tudom mit tegyek. Fel akarok mondani nemsokára úgy is, mert máshol szeretnék dolgozni,így ez nem lenne akadály.
2017. júl. 19. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele boldog :)
2017. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő vagy, mosolyogj! Ha férfi, akkor hívd el randizni!
2017. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztos türelem kell hozzá, de mennyi? Mosolyogni mindig szoktam, meg kedves vagyok
2017. júl. 19. 20:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkoztam ezen, hogy ezt az egészet nem szabadna... És hogy mi lenne később, vagy hogy lehet csak én akarom ilyen jó embernek beállítani, és lehet, hogy igazából nemis ilyen. Vagy hogy elmesélem valakinek, és tanácsot kérek tőle a munkahelyen, hogy felmondjak e.
2017. júl. 19. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Munkahelyen senkinek se meséld el,véletlenül se,ne is kérj tanácsot!Intézd diszkréten a dolgokat,hogy ne tudja senki egyelőre,mert pletyka tárgya leszel.Aztán meg próbáld rávezetni finoman a pasit,hogy örülnél neki,ha randizni hívna.Sok sikert!
2017. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

munkahelyen meg veletlenul se meselj errol senkinek, meg akkor se ha ugy gondolod, hogy megbizhatsz az illetoben


ha ugyis fel fogsz mondani, akkor ha mar megvan az uj hely akkor menj be beszelj a fonokkel, mondd el neki hogy mesz mas helyre es valld be neki, hogy szimpatikus es szeretned ha kapcsolatban maradnatok, es mit szolna egy esetleges bucsu italhoz valahol


ha o is erdeklodik, akkor kapni fog az alkalmon, mert ha mar nem vagy a beosztottja egesz mashogy fog allni az esetleges kapcsolathoz es ha elmegy veled egy italra utana mar csak rajtatok mulik, h lesz e folytatas


ha a bucsu ital otletere nemet mond, akkor sajnos konyveld el hogy nem erdeklodik es tessek uj lovag utan nezni


nyugi, az eletkor nem szamit... koztem es a fonokom kozott 19 ev van! es ez nem tartott vissza minket attol hogy egymasba bonyolodjunk, ami visszatartott minket hogy a tettek mezejere lepjunk es elkezdjunk egy affert, az az, hogy mindketten boldog kapcsolatban elunk...en tovabbra is neki dolgozom, soha nem csinalunk olyasmit ami kompromittalo lenne ha a ferjem vagy a felesege latna, de megbeszeltuk, hogy ha mashol/maskor talalkoztunk volna akkor barmi lehetett volna ebbol


nektek sok sikert!

2017. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!