Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti mikor vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mikor vagy miért szorítjátok magatokhoz a barátnőtöket szeretkezés közben? Jobban érzitek a lányt vagy miért?

Figyelt kérdés
A barátom ha szeretkezünk olyan közel húz magához hogy annál közelebb már aligha lehetnénk. Erősen szorít, nem fájdalmasan. Annyira imádom.
2017. okt. 30. 06:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel, szerintem szeretből, bár én már egyéjszakásnál is tapasztaltam ezt, szóval hátha valami extra oka van(pl azthiszi így jobban érezzük, hogy bennünkvan vagy ilyesmi.
2017. okt. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha lenne barátnőm, akkor én azért szorítanám, mert nagyon szeretem.
2017. okt. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha én vagyok felül akkor is úgy húz magához, és azt akarja hogy feküdjek rá teljesen. Szóval egy centi távolság se legyen köztünk kb. Én mondjuk imádom hogy így magához húz.:))


Jöhetnek még válaszok, kíváncsi vagyok. Ki miért? :)

2017. okt. 30. 07:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan lány vagyok, de én is szorítom magamhoz, nem csak ő engem.

Szeretjük egymást, felszabadulnak az érzelmek.

2017. okt. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Annyira imádom."

Pontosan ezért.

2017. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon jó érzés, ha a lány az egész testével hozzád simul, valahogy ösztönös ez, hogy ha valakit nagyon kívánok, és elkap a szenvedély, akkor minél közelebb akarom érezni magamhoz.
2017. okt. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nalunk is igy van,neha kicsit tavolabb vagyunk egymastol (ha olyan a pozitura :D) de utana olyan erosen szorit magahoz amennyire csak lehet es en is imadom :)) valoszinuleg a kotodes a szeretet a szenvedely lehet az oka.

20/L

2017. okt. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen nálunk is ez van. Vagy ha kicsit eltávolodom akkor azonnal húz vissza. És azt úgy szeretem, hogy mindig olyan közel akar lenni hozzám. :))
2017. okt. 31. 09:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de ugyanúgy húzom magamra - mármint jelzem neki :)

Ő is, szinte összeroppant, lényegtelen, milyen pózban is vagyunk éppen, szorít, mintha az élete múlna rajta :)


Nem fáj, meg semmi de iszonyú jól esik, hogy ennyire kíván, és akarja, hogy minél közelebb legyek hozzá.

2017. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!