Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottak már így veletek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottak már így veletek? Látszólag idill és boldogság, de másikban egyszer csak bekattan valami és szakít az érzelmek ellenére. Bővebben lent

Figyelt kérdés

Hello,

barátnőmmel 3 hónapja voltunk együtt kb, teljes boldogság és idilli szerelem. Majd egyszer találkoztunk, és volt egy beszélgetés. Hogy bekattant neki valami, h talán mégse illünk össze és lennének viták a jövőben abból kifolyólag h egyes dolgokban másképp gondolkodunk. Voltak eddig is nézeteltérések, de mindig meg tudtuk beszélni, rendezni.

Azt mondta h szeret és neki is szar ez most, de nem akar rajtunk rágódni, h mi lesz, "időt kért". Azóta (ez 2 hete kb) lényegében nem is beszéltünk semmilyen formában se. Azt írta később ő ezt nem tekinti szakításnak, lehet h újra jó lesz minden, de lehet h nem. De most nem akar erre gondolni, majd ha elég idő eltelt visszatérünk ehhez (ő itt ilyen több heteket mondott).

Hát én ezt úgy élem meg, h lényegében kidobott, de rohadtul nem értem miért így kellett. Éltetek meg hasonlót, vagy ötlet mi mehet a fejében, van e értelme reménykedni?

22f és 21l



2017. ápr. 26. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik fél gyanús a történet....
2017. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem terel és hárít össze-vissza teljesen értelmetlen és logikátlan indokokra hivatkozva.

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de akkor szokták ezt csinálni az emberek, ha bekerül a képbe egy másik valaki vagy már meg is csalták vele a párjukat.

2017. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, ebből sok jó nem sülhet ki :( és elég szemét húzásnak tartom.

Ötlet, hogy mi történt?

- 3. fél

- csak részedről voltak érzelmek

És még gyáva is, hogy normálisan szakítson. Reménykedhetsz, de egy ilyen húzás után tudnál bízni benne? Mert én biztos, hogy nem.

2017. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem mindent meg lehet beszélni csak akarni kell. A párommal teljesen mások vagyunk.

Ő hívő (tulságosan is) nem akarja rám eröltetni de pár dologban elő jött a hívő duma amitől nekem fel áll a ször a hátamon..komolyan úgy fel bír idegesíteni vele. Nem érdekelnek az ilyen dolgok, én nem vagyok hívő...akkor még van ez a homoszexualitás dolog is...szerinte azok nem "emberek" hogy helyre kellene rázni a fejüket mert "hülyék"... És még én lettem a rossz hogy megmondtam neki hogy ez emberek nem egyformák..meg hogy neki semmilyen nézet nem jó, csak az amit ő vall. Tehát minden rosz amit isten nem szeret stb...na ha az isten szot meghallom akkor már ő jut eszembe...meg a hülyesége...na mi ezt úgy oldottuk meg hogy egymásnak nem beszélünk az ilyen dolgokról mert úgyis össze vesznénk rajta, mert én úgy sem fogok hinni benne, ő meg úgyis megveti majd azokat akik nem ugyan olyanok mint ő...

2017. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Közben üzenetben szakított is. Ugyan olyan jónak élte meg mint én ezt a jópár hetet, de hirtelen elkapta az érzés h nem illünk össze és nem lennénk boldogok...
2017. ápr. 29. 16:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogyne. Jól elbeszélgettünk (épp fb-n), aztán egyszer csak benyögi:


Beszélnünk kell. Hiába tökéletes veled minden, de egy ideje várom már azt az érzést, amit éreznem kéne, de egyszerűen nem jön. Meg azóta a beszélgetésünk óta, mikor azt mondtad, te nem hiszel az örök szerelemben, én már nem tudok úgy rád nézni. Szerintem hagyjuk ezt az egészet. Ne haragudj, tényleg nem veled van a baj, én vagyok ilyen béna...

2017. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, szakítottak már így velem.

A kapcsolat elején mondta nekem, hogy csalódni fogok benne. Ez engem nem igazán érdekelt természetesen utána is udvaroltam neki.

Aztán volt egy kisebb vitánk, ami után ő nem válaszolt az üzeneteimre, és amikor találkoztunk akkor csak tettete, hogy minden rendben van.

Utána nagy ívben elkerült engem (egy suliba jártunk). Igazából nem tudtam mire vélni, de mint később kiderült szakított velem (azóta is várom, hogy legalább üzenetben szakítson vagy valami de ez nem történt meg)

Szakítás után egyszer felhívott(még reménykedvem, hogy talán még lesz egy esély), hogy haza kéne vigyem mert lekéste a buszt, (hát épp egy másik csávóval szórakozta el az idejét), mindegy is hazavittem este, ami abból állt, hogy kinyögött egy sziát és beba#@*€ a kocsi ajtaját.

Azóta nem vagyok ennyire kedves mindenkivel. :)

Lehet kicsit zavaros a történet, elnézést kérek nemrég keltem fel.

2017. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt még ilyen tapasztalatom, de nekem is harmadik fél gyanús. Meg akart vele ismerkedni, kideríteni, hogy összejönnének-e, és addig megtartott, hogy ha mégse jönne össze te megmaradj, nehogy egyedül legyen végül.
2017. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
folyt. És ugye összejött neki az a másik ezért nyugodt szívvel szakíthatott, de ez lassan úgyis kiderül. Sajnálom, ha így van, de biztos nem vesztettél sokat vele
2017. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem feltétlen 3. félre kenném ezt a dolgot egy ilyen friss kapcsolatnál. Szerintem egyszerűen csak jól érezte magát veled, kedvelt, de egy ideje valószínűleg rájött, hogy nem lesz beléd szerelmes, nem te vagy az igazi. Neked sem ő. Lépj tovább te is, lesz ez jobb is! ;)
2017. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!