Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan hogy a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy a sok probléma miatt elmúlnak az érzelmek?

Figyelt kérdés
Ha a pasi arra hivatkozik hogy nem érzi azt amit eddig a sok probléma miatt ami munkahely és más okokból összejött az mennyire valós? Mert úgy érzem már nem kellek neki

2017. szept. 24. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen létezik. Én olyan szinten kihűltem hogy olyan az egész mintha ő sose létezett volna. És elég rémisztő hogy valaki ilyet elő tud idézni...
2017. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha engedné, hogy segíts neki, akkor lehet könnyebben megtudná oldani, és akkor nem érezne így, vagy is akkor nem múlna el, közösen tesztek azért, hogy ne történjen meg. Aki nem hagyja, és nem akarja, hogy segítsenek, azon nem lehet. Így elmúlik.
2017. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem inkább a munkahelyt dobta? Ha igazán szeretett volna nem hagyta volna hogy bármi kozetek álljon! Én legalábbis a csillagokat is lehoznam a paromert és az ő boldogsagaert,kettonkert.
2017. szept. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, lètezik. Kiègès.
2017. szept. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Létezik sajnos, én magam jutottam el idáig nemrég a sok probléma és az életem kilátástalansága miatt.

De úgy érzem, a szakadék széléről vettem be a kanyart most, mert megértettem, hogy bzony én saját magam ültettem nagyrészben bele ebbe a sáros gödörbe és hogy a másik is akarja, hogy működjön.

2017. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk most hasonló a helyzet, páromnak rengeteg problémája van munkából adódóan (is). Kicsit megnehezíti a helyzetet, hogy távkapcsolatban vagyunk, így most néhány alkalom kimaradt, nem tudtunk találkozni. Szerencsére mindketten kitartunk még egymás mellett, de érezhető, hogy valami változott, mindkettőnket bekebelez a hétköznapok hajtása. Azt gondolom, ha tényleg igazán szeretitek egymást, túléli a kapcsolatotok a rossz időszakot. Ha mégsem, annak oka van. Ezek remek próbatételek arra nézve, hogy működik-e a kapcsolat.
2017. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!