Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi sokszor sír egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi sokszor sír egy nő miatt, és már évek óta nem bírja elfelejteni, akkor az őszinte érzelmekről árulkodik?

Figyelt kérdés

Se veled- se nélküled kapcsolat,vége lett költözés miatt. 2 éve nem találkoztak,de a mai napig sír miatta,és nem bír más nőre nézni,mert szereti.

Érdemes hinni neki,és a változás reményében újra megpróbálni?


2017. okt. 31. 18:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Azon is gondolkoztam;hogy valoszinuleg csak kotodes...

És nem sír mindennap!

csak 1-2x fordult elo. Vol rovid parkapcsolata,de sosem erezte azt mint velem.

2017. okt. 31. 20:16
 12/19 anonim ***** válasza:
Ellenkezőleg, ahogy Sunshinedoll előttem kifejtette ez inkább a megszálottság és önzőség jele, de nem az őszinte érzelmeké. Birtokolni és szeretve akar lenni, de nem szeretni. Nagyon beteges.
2017. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Miért mondja ezt mindenki? Hogy beteges? Es ha csak ennyire szeret? Az nem lehet?

:s

2017. okt. 31. 21:01
 14/19 anonim ***** válasza:

Figy, szerintem itt te vagy a pasi, és nem a csaj.


Fogd már fel végre, ne rinyálj olyan nő után, akivel VÉGE! és nem érdekled.


Minden egyes nap közelebb kerülsz így is a halálhoz, így akarod leélni a maradék életedet?


Mert, ha mondjuk 50 éve együtt lettetek volna, akkor azt mondom oké, de így??? Tiszta nevetséges a sztori.


De a te életed, úgy b...szod el, ahogy akarod.

És jusson már el a tudatodig: VÉGE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ébredj már fel az álomvilágodból, kisfiú!!!!

2017. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok a Nő akar hiszed,akar nem...
2017. okt. 31. 21:45
 16/19 anonim ***** válasza:

Akkor ritka nehéz felfogású vagy, ha képtelen vagy elhinni, hogy mi itt a szitu.


Ja, várj, biztos, te is 100%-ban ilyen vagy, hisz a hasonló a hasonlót vonzza, ezért most szembesülsz azzal a ténnyel, hogy ez az értelmetlen görcsös ragaszkodás a semmihez nem vezet sehova.

2017. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mert érzelmileg vmi problémàja van sztem .Te voltál a biztos pont az életêben és m3g egy ilyen bnőt nem kap mint te .De ez ne tévesszen meg mert valoszinű hogy nem talàlt még olyan nőt aki kitartott volna mellette .Gondolom hogy te meg sokaig kitartottal mellette hatha vàltoztat.Mondani meg mondhat bármit sztem azt biztos nem mondta el hogy a csaj nem tűrte el sokàig a szànalmas viselkedését na meg azt sem hogy képtelen vàltoztatni az életên .Ne csapjon be az érzelgős dumàja.
2017. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 corsair1969 válasza:
Szerintem létezhet olyan kapcsolat amit évekig nem ver ki az ember a fejéből. Azonban naponta sírni ilyen miatt azért az már kicsit túlzás. Főleg ha valaki 22 éves. Mi lesz vele negyven évesen amikor már több kapcsolata félrement? Akkor eret vág magán?
2017. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én ezt nőként érzelmi zsarolásnak fognám fel. Ha eleve egy se veled se nélküled kapcsolat,arra azt tudom mondani: inkább nélküled akkor is ha eleinte fáj. Igen, én is három év után is sokszor gondolok a volt férjemre, nem igazán találok magamnak mást stb. De főleg azért mert itt van a gyerek és ez megnehezíti a dolgokat. Eleve csökkenti a párkeresési lehetőségeimet és már fiatal sem vagyok. De ha nincs közös kapocs (gyerkőc) akkor egyszerűbb véget vetni az ilyen szenvedésnek, mert nem véletlenül lett vége anno...igaz?
2017. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!