Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Exem újra része az életemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem újra része az életemnek amit nem is bánok mert még mindig érzek Iránta sokkal többet jelent mint bárki más és ő is érez irántam de épp van pasija nem szerelmes pár napja majdnem volt egy új első csók de nem tudtam meg tenni helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés

Régen sok hibám volt de tanultam belőle nagyon sokat is! Neki a mai napig fontos vagyok és nekem is ő!

Pár napja annyit mondott hogy már ő is gondolkodót rajta hogy újra együtt csak azt kérte várjak nyárig mert ő csak idén végez és addig semmi nem olyan egyszerű de nem bírok nyárig várni őszintén mondva azóta mióta ő nincs nem voltam szerelmes vissza akarom kapni nem tudom mi lenne ha újra soha nem lehet tudni de mi meg nem zártuk le azért lett vége mert én külföldre költöztem de azóta itthon vagyok de így is van pár km... hogyan szerezhetném vissza???


2017. okt. 31. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most le tudnád írni magyarul, rendes központozással?
2017. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem cselekedtél helyesen.
2017. okt. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pontosan miért nem?

Ha meg tettem volna vagy elveszítem vagy újra együtt a második variáció jobb lenne de lehet az első lett volna nem vagyok már gyerek de abszolút félek hogy elveszítem újra! Első kommentelő az a lényeg abszolút szeretem és mitt kellene tennem hogy újra együtt legyünk???

2017. nov. 1. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!