Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyenek a kilátásaim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a kilátásaim?

Figyelt kérdés

Talán egy kicsit furcsa a kérdés, de hátha a (hozzám hasonló belsővel megáldott) tapasztaltabbak tudnak valamit mondani. Előre leszögezem, nem célom nagyképűnek tűnni, remélem sikerült megfelelően fogalmazzak mindenhol.


Szóval amit rólam tudni kell ehhez a kérdéshez, az az, hogy az életem inkább a tanulás/munka irányába összpontosul, és nem a bulizás felé. Mondhatjuk hogy maximalista vagyok (bár nem feltétlen szeretem, ha ezt mondják), vagy 'workaholic', de a lényeg, hogy az egyensúlyt igenis meg tudom találni az élet e két része között.


Viszont párkeresés során szinte bármilyen lánnyal ismerkedem, egyszerűen 'nem elég' nekem a belsője. Hiába járok egyetemre (elvileg itt kéne az értelmiségnek lennie(?)), azok közül is sokak szerint az egyik legjobb helyen vagyok (ezt se szeretem így hívni, nekem nem számít), még az itteni "emelt csoportban" is olyan lányok vannak, akik legfeljebb kéthetente részegre isszák magukat, a munkanapok délelőttjein pedig a legfőbb elfoglaltságuk az alvás.


[Kiemelném, hogy nem azt mondom, hogy a munka/tanulás legyen a mindene. Az már teljesen jó, ha el lehet vele beszélgetni sok mindenről, stb.]


Persze, mindenhol van olyan is, aki teljesen okés belsőben (a külsőt a teljes kérdésben hagyjuk figyelmen kívül), azonban neki "hogy, hogy nem" én nem jövök be.


Fő kérdésem: mit lehet tenni, kivel ismerkedni? Úgy látom, van egy olyan opció, hogy a belső szintet lejjebb adom (próbáltam, de egyszerűen nem voltam semennyire sem boldog), vagy magányos farkasként tengetem napjaim, és várom + keresem azt a lányt, aki mindenhogy jó, és neki is én kellek (aki vagy meglesz, vagy nem?).


Ezen kívül a kérdéssel kapcsolatos bármilyen észrevételt, javaslatot, tanácsot szívesen veszek! Akár megírhatjátok a ti történeteteket is (a hasznos az lenne, ha hasonló szitu is lenne benne, mint az enyém.)

Köszi előre is.



2017. nov. 3. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, hogy egx lány jár-e bulizni vagy sem az értelmi szintjét illetően... Én is sokat járok el a párommal, haverokkal, kollégákkal iszogatni, de mégis a mai napi (5 év után) is órákat tudunk beszélgetni párommal a világ nagy dolgairól. Amellett persze, hogy mindketten felépítettünk egy életet, van karrierünk, egzisztenciánk. A bulizás nem zárja ezt ki egyáltalán.
2017. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1: teljesen igazad van, jogos. Azonban akkor azt hiszem, rosszul fejeztem ki amgam a következővel:


"olyan lányok vannak, akik legfeljebb kéthetente részegre isszák magukat, a munkanapok délelőttjein pedig a legfőbb elfoglaltságuk az alvás."


Azt, hogy akár kéthetente, akár hetente, vagy akármilyen gyakorisággal olyan részegre isszák magukat, hogy nem tudnak hazamenni, nem tudom elfogadni (egy kapcsolatban). Valamint gondolom a pároddal te sem úgy csinálod, hogy minden délelőttöd alvással telik, miközben lenne más dolgod:) Persze javíts ki nyugodtan bármiben, ha rosszul írok valamit.

2017. nov. 3. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetemista koromban voltak ilyenek, ma is előfordul, hogy egy-egy nap így telik munka helyett. Páromnak is volt olyan, hogy nem volt kedve dolgozni, szóval nem ment be. Sosem hajtottuk görcsösen se a pénzt se a karriert. Talán pont ezért jött össze ennyire jól minden. Mert nem aggódtunk azon, hogy "úr isten mi lesz, ha kirúgnak vagy kevesebb fizetést kapok?" stb, hiszen tudtuk, hogy valamit úgy is kitalálunk, olyan sosem lesz, hogy éhezni fogunk. Nekünk a lelki egészség meg az élet élvezete mindig fontosabb volt, mint plusz 5ezer forint.
2017. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jók a kilátásaid. Alapvetően azzal nincsen semmi probléma , hogy így állsz magához az élethez mert ebből amit leírtál nekem úgy tűnik elég céltudatos vagy.

Azt nem egészen értem,hogy hogy jön a belső tulajdonsághoz az ,hogy valaki 2 hetente elmegy a barátaival iszogatni. Viszont ha ketté vesszük a kettőt akkor azt meg lehet érteni,hogy a lánynak ne az legyen a 2 legfontosabb elfoglaltsága hogy igyon és aludjon és ne legyenek céljai az életben. Remélem nem értettelek félre és ez az amire te gondoltál hogy neked fontos hogy a másik fél is legyen eléggé céltudatos.

Mindenképpen olyannal ismerkedj , aki ugyanúgy gondolkodik erről az egészről. Szerintem nem kell hogy lejjebb add a belső szintet mert semmi gond a szemléletmódoddal én azt vettem ki az írásodból. Biztosan van olyan lány ,aki ugyanúgy áll a dolgokhoz mint te és megtaláljátok egymást.

2017. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4: Teljesen jól értettél mindent:) Igen, talán a "céltudatos" a megfelelő szó, ennek van a legkevesebb negatív tartalma.


Így van, pont ez a lány ihlette a kérdést :D Mostanában sokat beszélgetek vele, ilyen szempontból nagyon hasonlítunk. Nem tudom mi lesz a vége a dolognak, de köszönöm a bíztatást, jól esik :)

2017. nov. 3. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudhatnád, hogy az értelmiség előtt két út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.
2017. nov. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!