Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 6 év után újra látni fogom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év után újra látni fogom a középiskolás szerelmemet érettségi találkozón. Hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Nem jártunk, de szerelmes voltam belé. Jóban voltunk nagyon, sokat dumáltunk, de nem mertem lépni és szerintem ő sem... Aztán érettségi után ő Magyarországon maradt, én külföldön tanultam, úgyhogy megszakadt a kapcsolat, most lesz érettségi találkozó, újra látom. Még mindig nem közömbös a számomra... azóta sem tudott 1 nő sem kiváltani belőlem olyan érzéseket, mint ő, pedig megfordultam jópár helyen. Hogyan viselkedjek vele, esetleg puhatolózzam ki, hogy mi a családi állapota? f25
2017. nov. 3. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, érettségi találkozón ez a szokás, hogy a másik élete felől érdeklődjünk. Ne nyomulj rá, de ha tovább maradsz Magyarországon, akkor hívd el egy kávéra, vagy valami.(:
2017. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

6 év hosszú idő, kalkuláld bele, hogy nemcsak külsőre, de belsőre is megváltozott, emiatt könnyen szertefoszolhat(ezt így mondják? :D) az illúzió. Az is benne van, hogy ő már túllépett ezen a dolgon, vagy neki nem is jelentett olyan sokat, mint neked és csak egy kedves emlék maradt neki mára ez az egész. Szerintem az érettségi találkozón úgyis kiderül a családi állapota, valószínűleg ha megkérdezed, hogy "na, és mi van veled?", a válaszban már az elején mondani fogja, van-e párja, stb...


Biztos felkavaró lesz újra látni, de talán pont kerülhet a dolog végére: vagy lesz valami kettőtök között, vagy kiábrándulsz belőle, esetleg az ábrándít majd ki, hogy megtudod, már foglalt, esetleg már anyuka is. Én drukkolok, hogy ne legyen újabb X évnyi reménytelen sóvárgás a dologból, mert az valami iszonyatosan rossz.

2017. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem az elején csak figyeld meg ne nyomulj rà .Mert az is lehet hogy egy teljesen màs személyt fogsz kapni aki màr nem olyan volt mint régen .Az érzés majd jön magàtol lehet hogy nem mozgat meg majd benned semmit sem.De ez majd akkor fog kiderülni ha mar taliztatok.
2017. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!