Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, Ti együtt maradtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Ti együtt maradtok úgy a párotokkal hogy már nem vagytok beléjük szerelmesek csak nagyon szeretitek?

Figyelt kérdés

Párom nekem benyögött egy ilyet illetve hogy nem tudja maga sem hogy mi van,valakinek van ebben jártassága?


22/L


2017. nov. 7. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A szerelem átmegy szeretetbe a házasoknál is, vagy ezzel élsz együtt, vagy keresd tovább a szerelmet.
2017. nov. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mert vagy ez, vagy életem végéig ugrálok a három éves kapcsolatok között.
2017. nov. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen, én alapból nem is akarok szerelmes lenni, nekem sokkal fontosabb a szeretet


24F

2017. nov. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én se vagyok már szerelmes.. ez szeretet. De nem dobnám ezért, sz elején vele is egy romantikus film volt most meg már nem, és ez minden embernél így lenne, az elején nagy a szerelem aztán átmegy szeretetbe. Ugyan ez van a szexxel is, egy idő után mindenkivel “megszokottá” válik. De csak az lép félre aki egy hülye fax
2017. nov. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attol fugg mit nevezel szerelemnek. Ha az elso 3 honap - fel evre gondolsz az mindig elmulik. De ami utana van szeretet az megsem ugyan az ahogy masokat szeretek. Szoval, igen ez normalis.
2017. nov. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Nekem ez kevés, de neki, mint pasinak, tökéletes, és ő nem is akar ennél többet.
2017. nov. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tetszik, nem, az ember, egy életen át, nem tud rózsaszín ködben élni. Ez viszont nem azt jelenti, ha elmúlik, el is dobom a másikat. Normális esetben, marad a szeretet, elfogadás, ezer szál, ami össze köt.
2017. nov. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, lassan három éve vagyunk együtt a párommal, már nem érzem azt a nagy lángoló szerelmet, amit az elején. De ez minden kapcsolatban elmúlik, ez így van rendjén.

Az viszont eléggé fájhatott, ha a párod ezt így az arcodba vágta.

Szerintem ne marasztald, döntse el ő, mit akar.

2017. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minden szerelem alábbhagy, kinek előbb, kinek utóbb. Biokémia.

Sokszor a fiataloknak, lányoknak-fiúknak egyaránt ez nagy csalódás, meg még formálódik is a személyiség, és inkább tovább lépnek, szóval ez a jellemző.

Nekem kicsit mindig gyanús aki tizenévesen jött össze és azóta is együtt vannak, de van ilyen is, nem vagyunk egyformák. :)

Később, mikor ez a kör többször lejátszódott az emberben és ideális módon több mindent megélt, tapasztalt, fejlettebb a személyisége, és el tudja fogadni, hogy a kapcsolat nem rózsaszín köd örökké.

2017. nov. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!