Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy férfi aki folyton zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi aki folyton zavarba van előttem, elhív vacsorázni, de tartja az exével a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy valaki azt hiheti,hogy egy kamasz srácról van szó,de nem! Felnőtt férfiről beszélünk.

Nem tudom miért van előttem zavarban,de eddig ahányszor találkoztunk mindig valami rosszul sült el vagy kínosan éreztük magunkat. Ikerházban lakunk,egy fél éve költöztek be. Az öccsével vannak együtt. (21,26) Én az apukámmal élek még. De a történt szempontjából ez nem is lesz lényeges annyira. Egy csomószor találkozom vele reggelenkét és egyszerre indulunk dolgozni is. Sokáig ugyan abba az irányba megyünk.


Eddig mindig furcsán viselkedett velem, vagy a legváratlanabb pillanatban zavarba jön előttem. A beszélgetés eleinte nagyon döcögős volt, nem tudott nekem mit mondani,csak zavartan mosolygott rám vagy 'járt a lába'dobolt vele. Amikor sétál mellettem akkor meg annyira bámul,hogy viccen kívűl véletlen neki ment egyszer egy bio kukának. Azt is észre vettem,hogy van amikor már túl sokat beszél,próbál valamit mondani. Volt,hogy arról kezdett el mesélni,hogy a testvére sosem húzza le a wc-t és sz''''os marad a klotyó. Nem zavart,hogy ilyenről is tudtunk beszélni,csak az volt kínos ebben,hogy ezzel próbálta fennt tartani a beszélgetésünket. Nem akartam,hogy zavarba legyen előttem. Sajnáltam őt,hogy folyton izgul,komolyan minden az arcára volt írva. Ha én meséltem valamit akkor meg nem válaszolt,csak mosolygott rám folyton.


Apának amúgy elmeséltem ezt,mindig megosztom vele,hogy mi történt az nap és beszélek neki erről a férfiről is. Apa szerint tetszem neki, azt a tanácsot kaptam tőle,hogy ne hozzam még kellemetlen helyzetbe őt,lehet,hogy

feszélyezem. Nem minden nő hathat inspirálóan egy férfira. Tényleg nem is jellemző rá a nagy duma és a figyelemfelkeltő viselkedés. Nem szokta magát fényezni,de nem is szerénykedik.

Amúgy nagyon aranyos férfi. Mindenben segíteni próbál. Volt olyan is,hogy bekopogtak hozzánk a tesójával,mert csináltak vacsorára paradicsomos mártást meg gombocót és áthívtak magukhoz kajálni. Apa nagyon szimpatikusnak tartja mindkettőjüket és nagyon jóban lett mostanra velük.


Aztán nem rég elhívott vacsorázni. Ami nagyon nem jól sikerült. Szóba kerültek az exei. Igaz,én kérdeztem róla és ő nem is beszélt túl sokat erről,de amit mondott az alapján nekem úgy tűnt,hogy még szereti az exét. Nagyon kedvesen beszélt arról a nőről és a végén hozzá tette,hogy barátok maradtak. Mintha nyakon öntöttek volna egy jég hideg vízzel. Csak annyi bukott belőlem ki,hogy ja hát nem csodálom,hogy ilyen férfi mellett mint ő valaki barátságot mímel. Hiszek a férfi nő közti barátságban,de exekkel való barátkozásban nem! Picit gúnyos lehettem,mert felhúzta ezen magát és vitatkozni kezdtünk. Aztán azt mondta,hogy hagyjuk a fra'ba menjünk haza! Nagyon szégyellem magam a viselkedésem miatt,de akkor sem másítok a véleményemen. Tegnap előtt amikor kiemnt az erkélyre dohányozni úgy csináltam mintha dolgom lenne az erkélyen nekem is és köszöntem neki. Bocsánatot kért tőlem,én is tőle. Tegnap este amikor jöttem haza a munkából akkor találkoztunk a ház előtt és meghívott egy újabb vacsorára. Igent mondtam neki. Úgy hogy csütörtökön 'randizunk'. De nem tudom,hogy mi lesz ha esetleg..ha esetleg megkedvelem nagyon és ő is engem aztán lehet köztünk valami? Nem akarok exeket a képbe!


Na de lehet előre szaladtam,mert apa még az nap este azt mondta nekem,hogy áh biztosan nem akar tőlem semmit a srác,csak tetszem neki,de ők amikor beszélgettek és szóba kerültem állítólag úgy beszélt rólam mintha egy kedves szomszédja lennék,akivel jó barátságot kötött. Apa azt mondta ő észre veszi,ha valakinek nem csak tetszem,de akar is tőlem valamit. Szerinte ő csak barátkozni akar,nem gondolja,hogy egy vacsora bármit is jelentene. Mondom magamban,mivan? Most akkor mi lehet ez az egész? Lehet csak barátként hívott már el vacsorázni? Mert az a beszélgetésük apával már az után volt,hogy a sráccal össze vesztem..az ex téma miatt. Lehet,hogy meggondolta magát? Még mindig zavarban szokott lenni néha és kedves velem nagyon jó ember és úgy vettem észre a beszélgetéseinkből,hogy a főbb dolgokban hasonló értékrend megvan és az őszinteséget is megkaptam tőle, a szexuális vonzerőről nem írtam. De szerintem az kítűnően műkődik. A mai napig ha véletlen egymáshoz érünk zavarba jön és én is. Én látványosabban. Ő csak mosolyog. Ha nagyon széles a mosolya akkor kínosan érzi magát. :)

Ti mit gondoltok róla?


2017. nov. 7. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon hosszú a sztori, de a lényeg, hogy ha az exével még mindig tartja a kapcsolatot, akkor valószínűleg nem vár rád tőle más, csak a fájdalom. Az ilyen érzelmileg labilis, két nő között őrlődő pasi csak érzelmi hullámvasútra tudja ültetni a nőt, aminek csak szenvedés lesz a vége. Sosem fogod azt érezni, hogy csak téged akar.
2017. nov. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!