Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SIkerült már nektek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SIkerült már nektek úgy kapcsolatot kialakítani valakivel, hogy több mint 150km-re laktatok egymástól?

Figyelt kérdés
Jelenleg van 2 lány is, akik teljesen szimpatikusak, de sajnos sose találkoztam velük még. CSak interneten ismerkedtem mindkettővel, skype-oltam és telefonáltam is már mindkettővel. Mindkettőnek tudom, hogy én is bejövök, erről is beszéltünk. Emiatt friendzone-ba kellett raknom mindkettőt, mert elveszteni nem akartam őketők se engem), de úgy érzem több nem is lehetséges velük. Kérnék történeteket, akiknek mégis sikerült áthidalniuk a távolságot, és hogy hogyan. (21F)

2017. júl. 28. 16:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és egyik lány 18 éves, 230km-re lakik, a másik 16 éves, ő 180km-re lakik.
2017. júl. 28. 16:17
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként a szüleim is úgy jöttek össze, hogy anno 200km-re laktak egymástól, ők úgy imserkedtek, hogy apámat, amikor kötelező katonaság volt, apám Pápán volt laktanyában, anyám pedig oda járt egyetemre.
2017. júl. 28. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Huha, hat a ti korotokban lehet, h nehezebb, mert suli van, tanulni kell, hetkoznap nem lehet talalkozni a suli miatt, marad a hetvege, de akkor is tanulni is kell, meg a szuloktol is jobban fuggenek a lanyok, anyagivonzata is van a dolognak, a sok utazas, ami valoszinuleg szinten a szulok koltsege.


Mi a parommal 27/34 evesek vagyunk, nekunk konnyebb, onallo keresettel rendelkezunk, neki van kocsija, vannak szabad hetvegeink / bar en hetvegen is szoktam dolgozni, plusz neki hetvegente fellepesei vannak, ugyan nem rendszeresen. A munkank szerencsere olyan, hogy hetkoznap is tudunk szabadnapot csinalni / - en orvos vagyok, 24-oras szolgalat utan reggel 9korul hazamehetek, ilyenkor szoktunk feluton talalkozni, kb. delben, aztan este fel het korul megyunk haza, mert megy az utolso vonatom, masnap meg dolgoznom kell. O biztositasi es utazasi ugynok, kotetlen munkaidovel, szoval ezeken a napokon szabadnapot csinal maganak. Hetvegente megoldhato az 1-1,5 napos talalkozas, most pl. epp utazok hozza, estere ott leszek es vasarnap delutan jovok haza.

155Km-re lakunk egymastol, iden februarban ismerkedtunk meg. Persze gondolkodunk az alternativakon, hogyan lehetnenk tobbet egyitt.

2017. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a ti korotokban ezt nehéz, meg szerintem ilyen fiatalon nemsok értelme van, összeköltözni se lehet mivel a lányok fiatalok föleg az egyik. Én a helyedbe keresnék olyaz aki közelebb lakik :)
2017. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*olyat
2017. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én dolgozok, van kocsim is, de sajna a környéken még nem sikerült ehhez a két lányhoz haasonlót találnom. Szóval én igazából nem vagyok ennyire kötött, ők azok akik az iskoláhaz vannak kötve. Egyébként rossz kategóriába tettem. A tinibe kellett volna tenem...
2017. júl. 28. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer sikerült, 220 km volt a táv. Fél évig tartott, és részben a táv miatt lett vége. Most már nem mennék bele távkapcsolatba, na de mi itt a fővárosban a bőség zavarában fürdünk, ha kisvárosban, netán falun laknék, lehet másképp gondolkodnék...
2017. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha szeretitek egymást akkor igen. Én és a párom is a Facen ismerkedtünk több száz km es távolságban, Mind ketten családos házasok voltunk talán ö alkalommal személyesen is találkoztunk, három alkalommal szálódában is voltunk együtt nagyon jól éreztük egymást, amiből szerelem lett majd válásunkat követően egy nagyon boldog szeretetteljes házasság lett már egy közös gyermekünk is van útban a második, és közös lakást is vettünk, Nagyon imádjuk egymást.
2017. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!