Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt. Hétvégente tudunk találkozni. Messze lakunk egymástól. Mindig ő jön értem, vagy visz magához. Szombaton jön vasárnap megy. A lényeg hogy most vasárnap előbb el kellett mennie, én mondtam hogy rendben de nem esett jól de tudom dolga van. De én egy szóval sem mondtam semmit. De hát istenem megérezte rajtam. Erre azt mondta ne legyek ennyire gyerekes. Mondtam hogy ez egyáltalán nem gyerekesseg ha azt érzem rossz ha elmegy mivel keveset találkozunk. Hát őt úgy tűnik nem érinti meg. De én egy szóval sem mondtam mert ezt lerendezem magamban gondoltam. De ő hozta fel hogy most biztos durcizom..


Aztán kibukott belőlem amiért ezzel elkezdett úgymond piszkálni hogy nem tehetek róla hogy én jobban kötődőm hozzá mint ő én hozzám. Amire nem szólt semmit. Azt is mondtam hogy én a kedvében akarok járni mindig hogy jól érezze magát. Erre mondta hogy tudja, és érzi, jól érzi magát velem.


Szerintetek? Szeret egyáltalán vagy mi van? Kezdek kicsit most már ideges lenni mert én nagyon szeretem őt de nem tudom hogy mi ez a viselkedés. Alapból neki nem hiányzom vagy mi..?! Persze mondja magától is de hát.. Én már nem tudom mi van.


Amúgy ha együtt vagyunk akkor a tetteivel azt érzem hogy fontos vagyok neki.. Hozzám bújik, ölel, csókol, fogja a kezem stb. Be lettem mutatva rokonoknal mindenhol, barátoknal is. De szavakkal nem igazán mutatja. Meg ez a mostani viselkedése.. Holott ő kezdte.


A másik dolog hogy ő nem igényli különbösebben hogy sokat beszéljünk pl messengeren. Én ezt elfogadtam. Persze naponta beszélünk de nem sokat, a lényeget. Én leszoktam arról hogy irkaljak sok mindent. Mert ő maga mondta hogy nem kell minden lépésről beszámolni. Hát nem is írtam múltkor meg hogy találkozom barátnőimmel. Csak akkor mikor már ott voltam velük. Na ezt persze szóvá tette! Azt mondta ez zavarja hogy nem előtte írtam meg hogy megyek valahova hanem mikor ott voltam már és kérdezte mit csinálok. Most akkor mi van? Valaki segítsen aki volt már hasonló szituban. Én nem tudom már mit és hogyan kéne tennem. Vagy miért ilyen??


Fontos vagyok egyáltalán vagy sem?


2017. nov. 12. 17:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Az érzelem kifejezés szavakkal nem az ő asztala de néha olyan közömbösseget, tudok érezni ezek miatt.. és nem értem.


Ja és miután látta hogy ez rosszul esett mintha még jobban elzarkozott volna.. Holott ő bántott meg.. Mondta hogy nem tudja lehet akkor nem jön jovoheten hogy lenyugodjanak a dolgok mert hogy nem szereti a gyerekesseget. Amikor semmit nem csináltam.. Na erre már én is elég mérges voltam és mondtam hogy nem kötelező semmi sem. És ne gondolja hogy én bárki után is futni fogok. De végül úgy köszönt el hogy de jönni akar és jönni fog. Valaki magyarázza már el mi ez...


Tudom hogy vannak hibám nekem is de itt most nem érzem ezt jogosnak és kicsit felbosszantottam magam ezen.

2017. nov. 12. 17:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Messzire vezet mindig, hogy lásson, tettekkel kifejezi. Szerintem ez sokkal több, mint egy néha kimodott szeretlek. Az egész felesleges problémázás és ezzel csak azt éred el, hogy elege lesz. Ő ilyen. Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt? Az nem merült fel, hogy összeköltözzetek?
2017. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, már látom, hogy 5 hónapja, bocsánat.
2017. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ő 23 én 24, de felmerült csak még nem vagyunk úgy anyagilag. A lakóhelyemen lévő cégnél már érdeklődött átjönne ide dolgozni, be is hívták elbeszélgetésre de majd kiderül.


Én értem és nem is akarok én problémázni, de egyszer ilyen egyszer olyan. Foglamam sincs mikor mit csinálok jól vagy hogy viselkedjek..:/

2017. nov. 12. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor már lépést is tett ebbe az irányba, teljesen felesleges aggódni, ne cseszd el ezzel.
2017. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs probléma, kreáltok magatoknak? Eh, nők :D
2017. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!