Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondolnátok erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok erről az ismerkedési ötletről?

Figyelt kérdés
Van egy kiszemelt lány egyetemen, de nem nagyon tudok vele mit kezdeni, bár gyakran mosolygunk egymásra de nem tudok vele beszélgetést kezdeményezni. De tudom melyik az ő autója, és ara gondoltam hogy rakok egy cetlit az ablaktörlője alá, mintha parkolási bírság lenne, benne a telefonszámommal, hátha felhív. Arra lennék kíváncsi, hogy ti mit gondolnátok erről az ötletről? Jó, vagy nem, menő, ötletes vagy gyerekes, béna, gáz ne adj Isten zaklatás?

2017. nov. 8. 22:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Nos, ha nem tudnám, kihez tartozik a szám, akkor egészen biztosan nem hívnám fel. Anélkül is van elég bajom...

Figyelj, ha tetszik neked ez a leányzó, akkor szemtől szembe hívd el randizni.


22/N

2017. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
ne várj a csajra, ink szólítsd le én azt mondom.
2017. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
férfias - s még az ideg is agyonvágja - tuti a siker!
2017. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Nehezen hiszem, hogy egy nő felhívna egy férfit. Szólítsd meg!
2017. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem elsülhet akár jól is, sőt, még romantikusnak is gondolhatná: megy az autójához, meglátja a cetlit, megijed, hogy biztos megbüntették, aztán elolvassa és kellemesen csalódva veszi észre, hogy egy "ismeretlen" hódolója van. Az ilyen rejtélyes, kellemesen izgató, "vajon ki lehet az" típusú közeledésekért a nők megvesznek.


Szerintem próbáld ki, bakot akkor sem lősz, ha nem jön össze a dolog - ezért haragudni semmiképp sem fog a csajszi, de egy kreatív pasiként már elkönyvel magában. Arra ügyelj, hogy tedd egyértelművé a cetlin, hogy ismerkedni szeretnél vele, tetszik neked.

2017. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
6%
Ha akar valamit tőled, majd megszólít ő. Ne alázkodj meg a kedvéért...
2017. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Áhh, nem tetszik. Arra várni, hogy majd felhív egy csaj... elég optimista.


Mondjuk én pasi vagyok, de szerintem gyerekesnek és bénának találná a legtöbb csaj azt, hogy nem mersz odamenni.

2017. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Tuti nem hivja fel a szamot.
2017. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen, amit az 5-ös írt jól hangzik, de a filmekben fordul elő esetleg. :D


Ha tudod, hogy másképp úgy sem fogsz próbálkozni, akkor éppen jobb mint a semmi. Esetleg egy email címet is odadobhatsz tel.sz mellé. Az talán kevésbé ijesztő.

2017. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
nekem sokkal jobban tetszene, ha egyszerűen csak megszólítanál és elhívnál valahova. látásból már ismeritek egymást, tudja hogy te is odajársz, szóval elég jó esélyekkel indulsz, ha még össze is mosolyogtok.
2017. nov. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!