Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a hosszú távkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a hosszú távkapcsolatról? Működhet?

Figyelt kérdés

Nyár óta együtt vagyok egy dél-koreai származású fiúval, aki ott is él. Mit gondoltok működhet ez a több, mint 9000 km-es kapcsolat?

Sosem veszekedünk, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, teljesen jól megvagyunk igazából csak kíváncsi vagyok más véleményekre is. :)


Ezenkívül lenne még egy kérdésem.

Úgy néz ki, előre láthatólag karácsonykor találkozunk. Tudom miket szeret, mi érdekli őt, de valami különleges ajándékkal szeretném meglepni őt, nem ezekkel az alap dolgokkal. Mivel érdemes neki készülnöm?:)

Van már egy ötletem amit mindenképp szeretnék, sőt kettő is, de ezek nem kézzel foghatóak. Az egyik biztosan egy kikapcsolós dolog, például wellness, étterem, biliárd vagy akármi, a másik nem publikus része..

De szeretnék neki kézzel foghatót is és itt nem feltétlen gondolok kézzel készített dologra, csak nem tudom mit lehetne egy dél-koreai fiúnak meglepetésként adni, ami nem basic, hanem kicsit speciális és különleges.:)


17/L



2017. nov. 12. 19:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
horgolj neki egy samsung telefon tartót:)
2017. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
horgolj neki samsung telefontartót
2017. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
horgolj neki samsung telefontartót
2017. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Más koncepciók?:)
2017. nov. 12. 19:54
 5/17 anonim ***** válasza:

#1 ez jó volt. :DDD

távolság 500 km-től kezd...ohhh..vagy úgy...

Na mindegy.


Tokaji? Szatmári szilva? Vagy vegyél neki egy pulóvert.

2017. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
En magam is tavkapcsolatban elek (masik orszag, tobb ezer kilometer), de ha nem lenne idonk es penzunk talalkozni 3 hetente minimum, akkor ilyen tobb havi vegetalasokkal nem vallalnam be. A te helyzetedben pedig plane nem vallalnam be, mert egyreszt fiatal vagy, a masik resz pedig pont emiatt meg evekig nem lesz kozos jovotok, otthonotok, elerheto kozos eletetek. Ez pedig egy tavkapcsolatban nagyon fontos.
2017. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szerintem ha igazán szeretjük egymást, akkor ezen túl lehet szárnyalni:)

Jobban szeretem, mint amennyi távolság van köztünk:)

2017. nov. 12. 19:58
 8/17 anonim ***** válasza:
Persze, mert meg minden izgalmas. Evek multan, amikor meg mindig itt tartotok elerheto kozos dolgok nelkul, akkor mar mashogy fogod latni a dolgokat mint most a rozsaszinkodben meg az ujdonsagok buvoleteben :). De meg szinte gyerek vagy, nem kell racionalisnak lenned :).
2017. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép hogy szeretitek egymást, de ahogy már leírták feljebb, még valószínűleg évekig nem lesz közös "életetek", 17-20 évesen még valószínűleg nem tudjátok megoldani hogy rendszeresen találkozzatok, kis túlzással egy robotba is szerelmes lehetnél, mert azzal sem veszel össze és ugyanúgy nem találkozol vele. Nincs ezzel baj, csak hosszútávon valószínűleg ebből egy jó barátság lehet, kapcsolat nemigen.
2017. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jézus szent f.... 9000 km? :O Őszinte leszek.. én is távkapcsolatban élek, de ez a 9000 km még nekem is sok lenne. Én maximum 300+ km-be mennék bele. Párommal 264 km-re lakunk egymástól. Így is nehéz megoldani azt, hogy találkozzunk, hát még úgy mennyire lenne nehéz. Nem mondom, hogy hagyd a fenébe, mert biztos szereted, de azért mérlegeljetek, mert ez tényleg nem kicsi távolság. Egyébként ha tudod mit szeret akkor vegyél vagy csinálj neki valami olyasmit :D Hidd el a kézzel készített dolgoknak nagyobb az értéke mintha vennél neki mondjuk egy új pólót vagy egyebet.
2017. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!