Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a távkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a távkapcsolatról? Be vállalnátok ilyen hosszú ideig? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már igazából 2 éve élek párkapcsolatban, hetente találkozunk 2 napra, de akkor végig együtt vagyunk. Első év volt rosszabb, mert volt, hogy 2 hetente jött haza. Én végzős vagyok (18/L), ő (19/F) Egyetemen tanul, de nem olyan durván messze (100km) MÉG... Jövőre megy még messzebb, mert nem oda vettél ebben az évben fel ahová szerette volna és most újrafelvételizik. Én is megyek továbbtanulni jövőre, csak sajnos kicsit sem biztos, hogy felvesznek abba a városba, ahova ő is megy és akkor körülbelül 350 km lesz köztünk és még hetente sem fog hazajárni. Nekem így nem fog menni egyszerűen, mert már 2 év is sok volt, mert nem azt mondom, hogy sülve-főve együtt kell lenni, de 2-3 hetente 2 napra a találkozás szerintem nem sokat ér. És hiába szeretem nagyon, nem tudnám ezt bevállalni, mert tudom, hogy sokat veszekednénk és tönkremenne a kapcsolatunk. Ti mit gondoltok erről? Volt már valaki távkapcsolatban?

2016. márc. 24. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én alapból nem mennék bele távkapcsolatba mert az nem kapcsolat hogy hetente vagy havonta találkoztok.Meg így hogy messzebb megy már elég necces a dolog.
2016. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Mi jelenleg 2300 km-re elunk egymastol, es ez meg ket evig mindenkepp igy is marad. Orulunk, ha havonta meg tudunk oldani valamit. Szoval, ha ezert szakit valaki, akkor egyszeruen nem szereti a masikat elegge, akkor meg tok mindegy hogy egymas mellett poshadtok egy mukodeskeptelen kapcsolatban vagy 1000 kmre. En inkabb azon gondolkozom hogyan tehetnem minel kulonlegesebbe az egyutt toltott idot.
2016. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak respect, látszik hogy nem egy 19 éves írta...
2016. márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7 évig éltem távkapcsolatban, hetente 1 v 2 napot találkoztunk. Simán kibírtuk.
2016. márc. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Soha többé nem mennék bele. 1x tettem, 1 évig tartott megbántam. Van aki kibírja van akinek kevés, nekem kevés volt az internet és a telefon.
2016. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer próbálkoztam távkapcsolattal. 220 km. Fél évig bírtam, utána egyszerűen meguntam az ide-oda utazgatást. De hát ugye mindenkinek más a tolerancia szintje. Tulajdonképpen a távolság és a hétvégi találkozások miatt egy szexkapcsolat szintjére degradálódott a dolog, de ahhoz meg sok volt az utazási költség... Többet ilyenbe nem mennék bele.
2016. márc. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1 héten 2 szer találkoztok,ez teljesen jó.Én azzal se tudtam többet találkozni,akivel 1 városban laktunk.

Azt gondolom róla,hogy ha szeretek valakit akkor megbízom benne és bevállalnám a távkapcsolatot!Nem vagyok amúgy se az ilyen éjjel nappal legyünk együtt dolog híve.

2016. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi 3000knre élünk egymástól most lesz a 4 éves évfordulónk. Minden azon áll vagy bukik,hogy mennyire hûséges a két fél és mennyire bíznak meg egymásban. Ha valaki nem bízik a másikban szart Se ér az egész.

Mi félévente találkozunk egyszer, de hamarosan összeköltözünk és majd az idõ megmutatja,hogy hogy lesz tovább.


#3-as nem Minden 19 éves olyan amilyennek gonolod...


19/L 21/F

2016. márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!