Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok van/volt olyan párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van/volt olyan párotok, akinek egy barátnője se volt még és bennetek találta meg az igazit?

Figyelt kérdés
Ha igen hány éves volt és eddig miért nem talált senkit?
2017. nov. 14. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan lányt ismerek akinek két pasija volt én de szex nem volt aztán a köv pasihoz hozzáment. Az egyik haverom is első komoly barátnőjét vette el, a lánynak is szerintem első kapcsolata!
2017. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátomnak én voltam az első 24 évesen, azóta is együtt vagyunk lassan 2 éve, hát, nem az a beszédes csajozós típus, így nem volt elottem szerencséje a lányoknál

20N

2017. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Igen, 29 és nem csodálom, hogy nem talált senkit.


Éretlen anyucifia, mindennel anyjához, barátokhoz rohangált (szexuális problémáinkkal is), velem kb. semmit nem beszélt meg.

A barátai véleménye volt az első, de a szexben önző volt sokszor (ha éppen felállt neki), és engem kb. soha semmiről nem kérdezett meg. Vagy épp mgkérdezett, de két perc múlva totál máshogy döntött, etc.


Most 34 éves (2,5 éve szakítottam vele), de azóta sincs senkije, a barátainak meg már lassan babája lesz.

2017. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon szépen hangzik, csak a valóság nem így fest. Nem volt ilyen barátom.
2017. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én vőlegényem.

Egy jobbára távkapcsolata volt előttem, de miután 3 hónapig összeköltöztek, az exe rájött hogy nem működik.

Egy kicsit féltem az elején (ő 31 én 27), de azóta újra meg újra rácsodálkozok mennyire összeillünk. Ő északi országból származik, teljesen más mentalitás mint a magyar srácok, mi viszont nagyon hasonlítunk.

Mindent meg tudunk beszélni, nyitottak vagyunk egymásra.


Hogy miért nem jött össze neki? Hm, egy jó ideig nem érdekelték a csajok, vagy 10 éve külföldön dolgozik itt-ott, nagy kocka és sokáig lekötöttték a hobbijai. Aztán ismerkedett, de anno nagyon introvertált volt (mondjuk velem pont nem :)) és gondolom ez sok lánynak nem jött be.


Mi viszont szuperül egymásra találtunk. Minden nap szerencsésnek érzem magam és sokat tanulunk a másiktól. Szóval abszolút van remény ilyen dolgokra :)

2017. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!