Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bennetek sokszor előjönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek sokszor előjönnek kételyek a párotokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arról, hogy ő az igazi vagy biztos vele kell leélned az életed? Nekem a barátnőm elköltözött és most távkapcsoltban vagyunk. Így 3 opció, van odaköltözök és ott dolgozok 2. Elmegyek oda jövőre egyetemre 3. Szakítok vele. Igazából ezek a komoly döntések miatt merültek fel bennem kételyek, hogy biztos ő az igazi stb.
2017. szept. 20. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Bennem nem szoktak. Mindenesetre ha a baratom videkre koltozne, akkor vege lenne, mert en Budapestrol maximum kulfoldre koltozom, videkre nem.
2017. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Bennem sosem merülnek fel kételyek, mert tudom, hogy nincs igazi, és nincs olyan, hogy biztos vele kell leélnem az életemet.
2017. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Soha
2017. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Arról, hogy valaki az "Igazi" legyen, arról nekünk kettőnknek kell gondoskodnunk, építeni a kapcsolatot, szeretni egymást, tenni egymásért, stb, nem hiszek benne, hogy a Sors, vagy valami asztrális magasabbrendű entitás ránk bökne, és úgy döntene, hogy nekünk együtt kell lennünk. :D

Amíg úgy érzem, hogy mindketten teszünk a kapcsolatunkért, addig nincs semmi okom kételkedni.

2017. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek, eszembe sem jut olyan hogy "kell leélni...".

Ha szeretem akkor akarom. Ha akarom, akkor sok kompromisszumra képes vagyok, és csak a legvégső megoldásként van ott a szakítás.

2017. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Egy kapcsolat olyan, mint a bicikli, tekerni kell, különben eldől...szóval amíg mindkét fél hajlandó, képes így hozzáállni, jó eséllyel nincsenek egyikben sem kételyek, sőt, nagy nehézségeket is képesek leküzdeni.
2017. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Nincs bennem ilyen kétely. Szeretem a párom. A jelenlegi helyzetünk nem egyszerű. Heti egyszer tudunk találkozni városban,egy hónapban pedig max egyszer tudunk együtt aludni.. így sem egyszerű,de én szeretem őt! Ő is engem,és ez a lényeg.
2017. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
So romantic thoughts
2017. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat nem úgy működik, hogy megatlálom a 100%-ban tökéletes embert és akkor örökre együtt maradunk. Senki nem lesz az "igazi", ha nem tesztek érte. Például az lenne az alapja, hogy attól függetlenül, hogy egy ideig távol kell élnünk egymástól fel sem merül a szakítás lehetősége, mert vele akarok lenni és teszek érte, hogy így is működjön.

Ha kételkedsz benne, hogy ő lesz-e az igazi, akkor nem lesz az. Egy kapcsolat nem egy eleve adott dolog, hanem döntések sorozata. Az sosem elég, hogy szeretem. El kell döntenem, hogy vele akarok maradni és eszerint élni. Persze, ha valami nem működőképes azt fel kell ismerni, de ez nem azt jelenti, hogy az első nagyobb akadály után jön a szakítás.

A kérdésre válaszolva, szerintem soha nem merült fel bennem, hogy vajon biztos ő-e az igazi. Pedig mi is éltünk majdnem 1 évet távkapcsolatban, vagy éppen munka/ egyetem miatt csak hétvégente találkoztunk stb. Soha nem merült fel bennem, hogy ezek közül bármelyik szakítóindok lenne.

2017. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincsenek ketelyeim, egeszen biztos vagyok benne hogy utolso kapcsolatom (nagyon eros a kotodes es sokat teszunk a kapcsolatunkert). Elso perctol egyforman tudtuk mindketten. Oke nem huszonevesek vagyunk, a 4-5x kozepen jarunk

Nyilvan nem "tokeletes" (nekem az), de az igazi :-)

2017. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!