Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arròl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arròl, hogy egy kapcsolatban az egyik fél mindig jobban szeret?

Figyelt kérdés

2017. nov. 17. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig így volt, és ezután is így lesz.
2017. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Akkor van a baj ha az egyik eleinte jobban szereti a màsikat és idővel fordul a kocka.Az ilyen kapcsolatok mennek szépen lassan gallyra.
2017. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Hülyeség.
2017. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Korrekt
2017. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megesik. Sőt kb. a kapcsolatok 70%-a ilyen. Arra kell ügyelni hogy ne legyen túlságosan nagy a különbség, egy kevés még belefér (általában a pasi szokott jobban rajongani, főleg eleinte).
2017. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
EZ így igaz, csak nem mindig ugyanaz szereti jobban a másikat. Ez a kapcsolat dinamikája. Az elején az egyik fél a ragaszkodóbb, később a másik, stbsb.
2017. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

25 évesen még ilyeneket gondoltam. Hogy ki milyen hangulatban van az változik, ezért van egy hullámzás. Ha én hétfőn kicsit eltávolodtam, de a barátnőm kedves, figyel rám, pár napig, jókat szexelünk, akkor csütörtökre már oda leszek érte. Lehet addigra ő fárad el, de ha látja, hogy oda vagyok érte az őt is feltölti.


Ha tartósan egy oldalra billen a mérleg, akkor az nem egy működő párkapcsolat. Lehet, hogy az volt, de már nem.


1-2 hónapos ismerkedésnél max 1 hónap, 1-2 éves kapcsolatnál pár hónap, évtizedesnél fél év a limit. Utána fel kell adni.

2017. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy a végtelenhez az esély, hogy ne így legyen.

Bár ez elég komplex.

2017. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!