Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ezek alapján tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ezek alapján tetszem neki? Vagy csak belemagyarázom? 20/l

Figyelt kérdés

Nyár elején ismertük meg egymást, először csak bemutattak aztán nem is találkoztunk egy darabig. Majd összefutottunk és tök jól elbeszélgettünk, nagyon egy hullámhosszra kerültem vele egyből és emlékszem, hogy nagyon szimpatikus volt és teljesen a hatása alá kerültem, de akkor nekem még volt párom. Csak párszor találkoztunk tényleg, aztán szakítottam a volt barátommal és mivel kezdődött az egyetem visszaköltöztem Pestre, ő meg ugye itt lakott. És volt egy másfél hónap amíg egyáltalán nem is találkoztunk majd véletlenszerűen összefuttottunk és azóta megint tartjuk a kapcsolatot felületesen.

Na a lényeg az, hogy megváltozott. Régen ugye írtam, hogy milyen jól elröhögcséltünk meg beszélgettünk most meg sokszor úgy kell belőle harapófogóval kihúzni a szavakat, sokszor még abba is belegabalyodik amit mond, nem néz sokáig a szemembe, de egyébként meg folyton engem néz ha azthiszi nem látom. A másik érdekesség, hogy egyszer elárultam neki, hogy én hova szoktam járni reggelizni meg kávézni ha időm engedi amikor nagyon korán kell kelnem. És véletlen vagy nem, azóta szinte minden alkalommal ott van :D Pedig ő elmondta, hogy nem bírja a korán kelést és teljesen kivan akkor egész nap rosszul van és én, hogy bírom, hogy olyan korán elindulok nem érti. Amikor rákérdeztem viccesen, hogyhogy mindig találkozunk itt amikor te sosem kelsz korán, akkor valamit magyarázott, hogy de igazából ő korán kel csak nem mindig, meg rájött, hogy ez jó hely, meg amit mondtam szóval, hogy én korán kelek és ez tök irigylésre méltó és ő is ilyen korán akarja kezdeni a napot mert ez tök jó mert ő sosem kelt ilyen korán és meg akarja szokni. Kábé ezt mondta csak kissé még érdekesebben. Meg ahogy rámnéz nemtudom. Néha tök csábító, de van, hogy csak kussol. Egyszer meglát és elkerül másszor meg (lehet, hogy miattam?) oda jár ahova én is és olyan korán? Régen nem volt ilyen szóval nem egészen értem. Bár nekem sem villámcsapás volt ahogyan így megtetszett, de Ő a legérdekesebb számomra és vele azt hiszem komolyabban is el tudnám magamat képzelni. Tetszik ez a dolog és izgi meg minden, de tovább is fogunk majd lépni? Mert volt már olyan, hogy hiába vártam...


2017. nov. 18. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Közeledhetsz te is felé. Beszélgessetek gyakrabban és akkor majd alakul.
2017. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kristálygömb szerint vagy igen, vagy nem. A jövőt magunk alakítjuk, nem lehet megjósolni.
2017. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg izgalmas ez a fázis, amiben vagytok, de kìvánom neked, hogy minél hamarabb tùljussatok rajta. Szinte ugyanez történik velem is, és már olyan szinten össze vagyok zavarodva, hogy már azt sem tudom melyikünk mit érez a másik iránt. Én is ugyanìgy megismertem egy srácot, először nem is nagyon keltette fel az érdeklődésem, de aztán mi is összefutottunk egy közös isnerősünk buliján, és csodásan elbeszélgettünk. És azòta ùgy érzem tökéletsen beleestem. Ő is mindig keres, mindig hìv ide oda, csak az a gond, hogy mindig a barátaival közösen és nem tudom eldönteni, hogy csak egy sima barátnak vagy barátnőnek akar. Eléggé szar helyzet. Ráadásul amikor 2-ben tálálkozunk, akkor mi is mindig ilyen bénán zavarban vagyunk, vele nem tudok ùgy elbeszélgetni olyan szabadon, mint más fiùbarátaimmal, értehetően az érzelemim miatt.

Szerintem a srác nálatok egyértelműen akar valamit, ha mást nem legközelebb hìvd el te valahova, biztos vagyok benne, hogy nem mondd majd nemet. Csak lépjetek valamerre, mert ìgy meg fogsz őrülni!

2017. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!