Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Nálatok mi az "útja"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok mi az "útja" a szerelembe esésnek? Mi kell ahhoz, hogy szerelmesek legyetek egy nőbe? Mennyi időt vesz igénybe? Mi ennek a "menete", onnantól, hogy először meglátod?

Figyelt kérdés
2017. nov. 6. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:

ez a legnagyobb titkom és legutóbb amikor szerelembe este akkor jöttem rá mindenre, mitől esek szerelembe, hogyan kell kiábrándulni gyorsan...

nem szeretem a szerelmet, hülye dolgokat is tudok tenni amiket nem akarok


24F

2017. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szerelem csak akkor jó ha kölcsönös. Amúgy pokol.
2017. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nálam úgy szokott menni, hogy először is külsőre megtetszik egy nő. Tegyük fel, egy közösségben vagyunk, van lehetőségünk beszélgetni: ennek során kiderül, hogy nagyon kedves, elbűvölő személyisége van, sokat mosolyog. Ekkor már elindul bennem valami. A beszélgetések folytatódnak, és kiderül az is, hogy sok közös van bennünk, meglátom benne saját magamat, bizonyos helyzetekben pont úgy viselkedik, reagál, ahogy én is szoktam. Ekkor már eljön az a pont, hogy "pillangók repkednek a gyomromban", hatalmába kerít az érzés, hogy őt meg kell szereznem, nem hagyhatok futni egy ilyen főnyereményt, mert 100%, hogy jó párost alkotnánk és ha ezt elszalasztom, ki tudja, mikor találkozom ilyen remek lánnyal, nővel legközelebb.


Ha visszarévedek a múltamba - eddig 3 barátnőm volt(35F) - a legelső kivételével, amikor a lány "szedett fel", mindig ez a fenti forgatókönyv zajlott le. Tulajdonképpen egy könnyen szerelembe eső típus vagyok.

2017. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, én eléggé immúnis lettem a szerelemre két nagy csalódás után :-) Jelenleg nincs útja.


Van most egy lány, aki nagyon kedves, aranyos, viszont hogy szerelmes legyek... áhh, most jöttem ki a csalódásból, most inkább szabadabb lennék. Szerencsére a lány jó fej, és ezt tiszteletben tartja.

2017. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Dopamin, szerotonin és oxitocin kell ahhoz, hogy szerelmes legyek. Nagyjából ennyi: C8H11NO2+C10H12N2O+C43H66N12O12S2


Azonnal ható cucc.

2017. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Dopamin, szerotonin és oxitocin kell ahhoz, hogy szerelmes legyek."

Ja... Inkább óvakodj a neuro-badarságtól.

[link]

2017. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké, óvakodok
2017. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy álságosan fog hangzani, de attól még igaz: nekem a személyiség kulcsfontosságú. Persze nem hazudok, evidens, hogy előbb figyelek fel egy olyan nőre, aki külsőleg tetszik, de hogy a "hű, de jó s.gge van"-érzést valami komolyabb vegye át, ahhoz meg kell őt ismernem. Alaposan.

Fontos, hogy érezzem, megbízhatok benne, hogy jó természete legyen. Ha azt érzem, hogy intellektuálisan is izgat, jönnek az olyan apróságok, amiket fel tudok vele kapcsolatban idézni - a mosolya, ahogy lesüti a szemét, a füle mögé fésüli a haját, egy jellegzetes gesztus, bármi. Ilyenkor már keresem a társaságát, szeretnék vele minél többet együtt lenni. De ha valamiért ez mégsem sikerül, akkor már az is boldoggá tesz, ha váltunk pár mondatot, látom rajta, hogy jól van, mosolyog, minden rendben vele. Aztán persze - ha minden oké - jönnek az újabb randik, a szex, amit egyébként nem is élveznék annyira, ha nem lennék szerelmes.

2017. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!