Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki, akit életed szerelméne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, akit életed szerelmének tartasz, de nem szeret viszont, vagy valaki, akit kevésbé szeretsz, de viszont szeret?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 22:54
 1/6 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Nincs, de olyan személy van aki nem szeret engem, de én képtelen vagyok elfelejteni őt.
2017. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyilván az elsőt választanám, de aki nem szeret viszont, az nem fog összejönni velem.

Ami viszont teljesen egyértelmű, hogy olyannal sosem fogok komoly kapcsolatot kialakítani, akit nem szeretek igazán, bármennyire is belém van esve, nem akarom kihasználni, meg rabolni az idejét, a magamét meg pláne nem.


Szóval végeredményben, még ha össze is jönne nagy nehezen valamelyik, akkor sem lenne egyikből sem egészséges kapcsolat.

2017. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám azzal akit kevésbé szeretek. Megismerni, elmenni vele párszor ide-oda, hátha vele is fel lehet tüzelni a kapcsolatot. Aztán, ha akkor se, akkor nyilván a kettő közül egyik sem. Az elsőről meg nem is én döntök
2017. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ez a két opció van, akkor egyiket sem azabad választani. Keresni kell olyat, akivel kölcsönös szerelem van.
2017. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsonak igaza van, ez hulyeseg. Ha valaki nem szeret, azt onnantol en sem szeretem, ezzel meg van oldva, nem kinzom magam. De ha valaki szeret es en ot nem, azt sem fogom eroltetni, ha nem megy. Nem 2 ember van a vilagon.
2017. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki viszont szeret
2017. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!