Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudtátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok, hogy a leendő feleségetekkel/férjetekkel jártok? Miben különbözött a többi kapcsolatodtól?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok,hogy kevesebbet veszekedtek vagy ugyanolyan terveitek voltak a jövőre nézve. Nem is tudok felsorolni igazán dolgokat, nem tudom leírni az érzést,azért is tettem fel ezt a kérdést.

2017. nov. 20. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy elég hülye kérdés. De ami most beugrik, az a babaprojekt, megkérni a kezét, nászút, közös ház, kimenni külföldre világot látni.. Ezek jutnak eszembe
2017. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam. 17 voltam, amikor összejöttünk, akkor még egyáltalán nem gondoltam házasságra. Nem volt semmiféle tervünk, csak élveztük egymást. Nem érdekelt minket a jövő. Teljesen bele tudtunk feledkezni egymásba, és meg tudtuk élni a pillanatot. (Eddigi) életem legszebb időszaka volt. Persze, álmodoztunk mindenféle marhaságról, hogy majd lesz egy szép nagy házunk, meg kocsink, meg olyan munkánk, amit szeretünk. De ez akkor annyira távolinak és elérhetetlennek tűnt, hogy mi magunk se vettük komolyan. Aztán teltek a hónapok, az évek, szembe kerültünk kisebb-nagyobb problémákkal. Ezeket elég jól megoldottuk, ès rájöttünk, hogy jó csapat vagyunk mi ketten. Végül 3 év járás és 3 év együttélés után házasodtunk össze. Akkorra valahogy teljesen természetesnek és magátòl értetődőnek tűnt, hogy ennek így kell lennie. Az előző kapcsolatomtól abban különbözött, hogy a férjem mindigis támogatott a céljaim elérésében. Nem sértődött meg, ha tanultam, vagy épp dolgoztam.
2017. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Sehonnan. Első, bő negyedóra beszélgetés után éreztem, ő az aki nekem kell. Ez, még az őskorban volt és még ma is ugyan azt érzem, ő az aki nekem kell. Nincsenek kiemelendő dolgok, úgy egyben, ahogy van, úgy kell.
2017. nov. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Viszonyítási alapom nincs, mert mindig csak egy volt. De azt éreztem, hogy tényleg törődik velem, tényleg megért, személyiségileg nagyon jól összepasszolunk.
2017. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy szeretem, amikor hozzám ér, vágyom a simogatására, csókjára, imádoma hangját, a mosolyát, a pillantását.


Szeretem ölelni, simogatni, játszani vele.


De ami a legfontosabb: boldognak érzem magam, bármikor megnevettet, felvidít, és ha szomorú vagyok is meghallgat.


Ő hasonlóan érez.

2017. nov. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!