Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Karácsonyra szerintetek jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyra szerintetek jó ötlet a páros ékszer?

Figyelt kérdés

Gondoltam a horgony karkörőre. Szerintetek nagyon slampos? Van esetleg valakinek hasonló ötlete?

A félszív meg gyűrű kizárt.

N23 F25



#jönnekakarácsonyoskérdések#blackfriday


2017. nov. 24. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés.

Mielőtt ékszert választasz, fontos nagyon jól ismerned a párod ízlését, mert az ajándékozással arra kényszeríted, hogy akkor is hordania kelljen az ékszert, ha egyáltalán nem tetszik neki.


Nekem a horgonyos karkötő személy szerint nem tetszik, nem is tudom...Olyan átlagos. Igénytelen. Ja, és szerintem nem éri meg az árát, de ez mellékes.


22/N

2017. nov. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

CSAK. EZT. NE!


Annyira tucat ajándék, mint Valentin napon a szívecskés szarok. Legyél már kicsit kreatívabb. A férfiaknak csak kis része hord ékszert, páros ékszer mindig gáz kivéve ha jegygyűrű.

2017. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként gyűlölöm a páros dolgokat :DD de te ismered a párod
2017. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szereti az ékszereket, hordott is, csak nem talált semmi olyat ami tetszett volna neki.

Inkább romantikusabb típus. :D úgyhogy azért is gondoltam erre. :)

2017. nov. 24. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem arra emlékeztet, mikor kisgyerekként én is kaptam ajándékot a bátyám szülinapjára, hogy ne hisztizzek. Ne vegyél olyan ajándékot, aminek a fele a tiéd.
2017. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!