Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek hányszor vallottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hányszor vallottak szerelmet életetek során, akinél éreztétek is, hogy nem csak kamuzik?

Figyelt kérdés

Kölcsönös volt-e az érzés, és összejöttetek vele, vagy volt épp akkor párotok?


Kort és nemet is írjatok légyszi.


25/L



2017. nov. 25. 19:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer sem.
2017. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%

Talán egyszer.. bár utóbb szerintem csak vígszínház volt

25F

2017. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
47%
Kétszer.
2017. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%

2 férfi volt.


Vagyis, csak kettőnél hittem el, hogy valódi volt az, amit éreztek/mondtak/kimutattak, a többi csak fiatalkori próbálkozások voltak.


A kettőből is, az elsővel, hiba volt összejönni, mivel úgy meghatott a vallomása, hogy esélyt adtam neki, pedig, én, nem éreztem iránta mást, csak szimpátiát.


A 2. az, ami valós volt és igazi, számomra is. Hozzá is mentem.

2017. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%

Kétszer, mindkettő komoly kapcsolat lett.


29/N

2017. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
53%

2x. A többi kapcsolatnál én vallottam ars poeticat. :D

29F

2017. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Heart of Darkness ***** válasza:
81%

Őszintén? Egyszer sem.

(Egy olyan eset volt, hogy félig meddig szerelmet vallottak nekem, de abból nem alakult ki semmi.)

2017. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
37%

Mindegyik párom, és mindegyik őszinte volt (és nyilván kölcsönös is). Mostani párom 4 évvel ezelőtt még 1 napja sem ismert mikor szerelmet vallott, mégis tudtam, hogy őszintén mondja és én is hasonlóan éreztem.

23/N

2017. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%
0 és ez már nem is fog változni. Ez van.
2017. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Nekem 2x

Egyikkel sem jöttem össze, mást szeretek


Mikor épp nekem vallottak szerelmet, sosem hittem el az "első pillanattól kezdve szeretlek" részét, hihetetlennek tűnt számomra. Aztán bumm, 1x csak megtörtént velem is, teljesen levett a lábamról a srác, a kinézete, a stíusa, a hangja, beszéde, intelligens, illemtudó, humoros, jószívű, kész főnyeremény...minden amit eddig kerestem, ott volt 1 személyben! De neki nem kellek :/

25/L

2017. nov. 25. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!