Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kapcsolatnak mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatnak mennyire kell a megalkuvásról szólnia? Meddig fér bele, hogy lemondjak "saját magamról"?

Figyelt kérdés

Van egy szenvedélyem, mégpedig a világmárkás cipők és táskák... Más cigizik, iszik, online fogadásokat köt, nekem ezek azok, amikről nehezen mondanék le. Alapból szeretek vásárolni, stílusosan öltözködni, de ezekre a darabokra különösen vigyázok és mivel elég borsos áruk van, nem az van, hogy meglátom és azonnal megrendelem, vagy megyek és megveszem. Van, amit saját pénzből veszek, de többet kapok ajándékba is.


Viszont a barátom ezt rossz szemmel nézi, kapom folyamatosan a megjegyzéseket. Most is kaptam a névnapomra apukámtól egy drágább csizmát és a barátom ki volt akadva, hogy képes voltam elfogadni, meg majd hordani akarom, mikor van, akinek ennél a havi fizetése is kevesebb és gondolkozzak már, mikre költöm a pénzt. Csak az a baj, hogy még együtt sem élünk és már próbálja megmondani, hogy mire költhetek és mire nem. Nagyon szeretem, de én sem szólok bele, hogy 2 naponta vesz egy doboz cigit, vagy hogy 1-1 buli alkalmával simán elkölt 8-10 ezer forintot (alsóhangon). És hiába kérem, hogy fejezze be, mert nekem ezek fontos dolgok, csak hajtogatja, hogy őrült vagyok, hogy ekkora összegeket képes vagyok kiadni cipőkre, táskákra, mikor "a plázákban ugyanilyen van, csak ott egy nullával kevesebb az áruk".


2017. okt. 4. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
semennyire!!!!!!
2017. okt. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem ertem, miert nem mindegy neki, hogy mit kapsz apukadtol.


Ha van ra penzed, a te dolgod. A baratodnak semmi koze hozza.

Viszont, ha emiatt nem tudsz felre tenni, minden penzed ezekre koltod, akkor nagy gond van a fejedben.

2017. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Ha a jövedelmed csekély részét költöd ezekre és nem várod el másoktól hogy ilyen ajándékokat vegyenek akkor semmi gond.

Ha nem így van akkor tényleg gond van a fejedben, mert az ilyen termékek árának 80%-a a hírnév és a termék költsége 20%. Magyarul a semmire szórod a pénzt.

Az tényleg nem normális ha attól érzed magad valakinek ha márkás holmid van.

2017. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sosem értettem a luxusmárkás cuccok vonzerejét. De. Ha nem ártasz ezzel a hobbiddal senkinek, nem mész hónap végén kuncsorogni, mert megint vettél egy cipőt és ezért nem maradt pénzed kenyérre, ha nem várod el hogy mások ilyeneket adjanak neked ajándékba, ha nem nézed le azokat az embereket akik nem tudják, vagy nem akarják megfizetni, ha nem a párodtól várod hogy eltartson, akkor csináld csak. Vannak ennél ezerszer károsabb módjai a pénz elköltésének, ha te ezt élvezed, ugyan, miért ne?

És ha neked ez a hobbid, a párodnak nem kéne leszólnia, korlátoznia.

2017. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
olvasva a többi választ, szerintem nem pont a kérdésedre tértek ki. Ahogy látom, nincs őrült mániás, hogy adósságokba verd magad stb, nem értem miért mindenki erre reagál. Szóval szerintem ez sok, hogy ebbe megpróbál beleszólni. Ne hagyd neki, hogy rád erőszakolja ebben a véleményét. Különösen ha ő sem kompromisszum képes. Kb fél éve szálltam ki egy kapcsolatból, ahol a barátom még abban is megróbált kontrollálni, hogy nyitva hagyhatom e fürdőszoba ajtót vagy sem.... Ez egy számodra fontos dolog, ne add fel.
2017. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!