Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon miért lehet egy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért lehet egy tényleg bomba nő párkapcsolatban egy ilyen palival?

Figyelt kérdés
Egy külsőre szinte hibátlan nő akit mindenki megnéz az utcán miért lehet kapcsolatban egy nála alacsonyabb ráadásul dagibb palival? Nem ronda vagy öreg és az anyagi helyzetét sem ismerem bár biztosan nem csóró (ez lerí), de kérdés, hogy ér-e ennyit egy elég intelligens/normális és még gyönyörű nőnek is, hogy egy ilyen palival legyen? Ha milliárdos akkor bocsánat megértem. De ha nem akkor nem egészen tiszta és én ezt nem tudom elképzelni. Mert azért elég ritka, hogy felizguljon rá szexuálisan értitek, és az ilyen típus hát nemtudom... Valamiért kis rövid farkat is képzelek el mellé. Értitek a problémámat nem? Most komolyan lehet őszinte egy ilyen a kapcsolat amikor még adonisz macsókat is megcsalnak a jó nők?
2017. nov. 27. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Valamiért kis rövid farkat is képzelek el mellé"

Ez a baj. :"D Te komolyan a farkáról képzelegsz?

Amúgy meg a szerelem vak.


22/N

2017. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amellett hogy gazdag, lehet intelligens, kedves, humoros, határozott.
2017. nov. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert neki tetszik? Mert a szépség relatív?

Én és a párom is hasonló felállásban vagyunk. Nem tartottam szépnek elsőre,de a személyisége,humora miatt megszerettem,és később szépnek is láttam. Pedig lehet hogy csak nekem az.

2017. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, talán fel kéne nőnöd. A párkapcsolat, nem úgy működik, mint egy autó vásárlás. 5 millával több az egyik, akkor valószínű jobb is, többet tud. Párkapcsolatra, ez koránt sem igaz.

Volt barátnőm, akiért mindenki oda volt a külseje végett. Gyorsan rájöttem, belsőre nulla, az ágyban meg egy fapi.....na. A külső csak egy dolog.

2017. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is volt már olyan barátnőm, aki után kb. minden pasi visszafordult az utcán, és én sem vagyok az a tipikus férfiideál. Sőt, pénzem sem volt. Személyiség, intelligencia és persze egy jó adag szerencse.
2017. nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Amikor elképzeled a farkát, akkor azt a azádban vagy a sheggedben? :D


Értjük a problémádat. Irigy, rosszindulatú, felazínes ember vagy. Ez taszító.

2017. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
aki (esetleg) gazdag, az nem lehet okos, intelligens, művelt, jó az ágyban stb?
2017. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már csúcskinézetű barátnőm, detto a helyzetem, mint Heracliusnak, annyival több, hogy magasabb az IQ-m és anyagilag jobban állok mára. :D
2017. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahogy nagyanyám mondaná az a csúcsmaca is csak büdöset sz@rik😀

Nem minden a külső...nagyon nem.

2017. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet h amikor megismerte, még jól nézett ki. Csak időközben elhízott.
2017. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!