Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról az élettársával élő pasiról, aki azt mondja egy másik, frissen megismert nőnek, hogy vágyik a szerelemre és a szexre, miközben párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Hogy egy népművészeti agyagedény.
2017. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Ez ilyen atlag "parszor a szadba elveznek, de ezt nem mondhatom meg, mert akkor elszaladnal" duma.
2017. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Sugárba lehànynàm
2017. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

nem mondta az újonnan megismert nőnek, hogy ővele vágyik a szerelemre/szexre, csak így általánosságban fogalmazott, hogy vágyik rá.


a párja, ha tudná...

2017. okt. 16. 22:51
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
El akarod csábítani, vagy miért releváns ez számodra?
2017. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ki van zárva!


ha valaki a párja háta mögött ilyeneket mond nekem, az mehet a levesbe.


amiért ezt közzétettem, mert zavarba jöttem az egész szituációtól, nem értettem, minek mondja ezt, hiszen van nője.

2017. okt. 16. 22:54
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos sok férfitársam nem elég kifinomult a gyönyörű Hölgyek társaságához, de higgyétek el kérlek, hogy próbálkoznak. Ők legalább megtehetek és meg is teszik ami tőlik telik.


Alázattal vállalom az összes undort, gúnyt, megvetést, esetenként félelmet amit a személyem irányában közvetítenek a Nők. Elvégre ha a tükörbe nézek, az is elfordul annyira gusztustalan a jelenlétem. Aki nem nő magasra, nem rendelkezik integrált buldózerekkel a karjai helyén, azok sajnos nem viszik sokra egy szépségversenyen. Azonban, akiknek mindezek tetejében még az arcszerkezetük is egy elgázolt mosómedvére hasonlít egy buta turcsi orral, azok jobban járnak fejvesztve menekülnek. Szó szerint!


31 záptojás f

2017. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A legrosszabb ***** válasza:
93%
#1: Nekem egy másik gyakori használati tárgy jutott eszembe a kérdésben szereplő fasziról, a szemétláda.
2017. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Talán tanácsot várt, mert vélte rólad, ebben tudsz segíteni...tévedett...te sem értesz ehhez:DDD

Lehet merkel a csaja...oda a tanács is kevés:DDDD

2017. okt. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Miota elnek egyutt? Lehet, hogy mar csak megszokas, es mar nem szereti. Persze ez nem mentseg.
2017. okt. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!