Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Boldog párkapcsolatban élek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog párkapcsolatban élek, azonban egy harmadik fél teljesen összekavar, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Imádom a barátom, de van egy srác, akivel régen összejártam, de sajnos csak én voltam szerelmes, ő nem, és habár évekkel ezelőtt volt, akkor is újra és újra s újra eszembe jut. Letiltottam nem is beszélek vele/róla igyekszem rá se gondolni, és többnyire boldog vagyok, de aztán megint eszembe jut és megint kivagyok. Gyűlölöm még a gondolatát is,hogy valakivel összejön...

A barátommal nagyon harmonikus a kapcsolatunk, a problémáinkat meg tudjuk beszélni, minden ok. Erről az egy dologról viszont senkinek se tudok beszélni, annyira szégyenlem és borzasztóan érzem magam...



2017. szept. 25. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ne foglalkozz vele, majd elmúlik.
2017. szept. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem hagynod kellene a barátod, mert megérdemelne egy olyan nőt aki igazán szereti.
2017. szept. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Te nem élsz boldog parkapcsolatban. Te maximum parkapcsolatban elsz.
2017. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Itt nem a harmadik fél kavar, hanem te...
2017. szept. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha a másikat szereted miért a barátoddal élsz? El kellene hagynod és nem az idejét vesztegetni. Amig mellette rontod a levegőt nem talál magának olyat aki igazán szereti.
2017. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, boldog párkapcsolatban élsz, meg imádod... Persze, majdnem el is hiszem!

Akkor le se szrnád a másikat!

Legalább magadnak ne hazudnàl!

2017. szept. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy harmadik fél bekavar :D Ez jó. Sajnos, ahogy írták, itt te vagy az, aki bekavar.


A tanácsom az, hogy ne engedd meg a luxust magadnak, hogy megfelejtkezel a saját felelősségedről. Döntsd el, mit akarsz, és tegyél úgy. Vagy 100%-ban a kapcsolatodra koncentrálsz és kizárod a másik srácot, vagy hagyod a kapcsolatodat a fenébe.

Szóval tehetetlen bábként tekintesz magadra, aki a köülmények áldozata, de ez nem igaz. Azért van ez a helyzet, mert te így alakítod. Ha nem tetszik, csináld másképp.


Harmadik fél XD

2017. szept. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Olvasni és értelmezni se tud itt pár jó ember. Nem BEkavar, hanem összekavarja, azaz összezavarodik tőle.


Kérdező, ha szeretnéd igazán a párod, nem kattogál állandóan a másik srácon. Annyira nem lehet boldog és harmonikus ezek alapján. Nem hiányolsz valamit a kapcsolatból?

2017. szept. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha csak egy fantázia, akkor nem kell túlkombinálni. Fantáziálj, aztán majd elmúlik. Nem kell vele törődni.


Ellenkező esetben nem lehet kiegyensúlyozott a kapcsolatod.

2017. szept. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!