Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismerős valakinek a Del Rey...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerős valakinek a Del Rey kiutaztatási iroda? Van itt olyan, aki egy ilyen út során találta meg az Igazit?

Figyelt kérdés
:)

2014. jún. 16. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kamu, ilyen utazási iroda nincs.
2014. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nem utazási, hanem KIUTAZTATÁSI. azaz a fiataloknak segítenek munkatapasztalatot gyűjteni. egy ismerősöm most is ott van, de kíváncsi lennék még más tapasztalatokra is, h ez h működik.


[link]

2014. jún. 16. 23:00
 3/11 anonim ***** válasza:
óóóó, értelek. :-)
2014. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ismerős, de szerelmi sztoriról még nem hallottam. Az igazit bárhol megtalálhatod. Ha külföldön szeretnél dolgozni, ne ez legyen a legfőbb/egyedüli motivációd :)
2014. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Persze, elsősorban a gyakorlatszerzés illetve a pénzszerzés motivál, de nahh, nem árthat meg a szerelem sem :)


Utolsó, mondtad h ismerős, van ott esetleg ismerősöd? Vagy aki kiment?

2014. jún. 17. 13:28
 6/11 anonim válasza:
De nem sz@r a végén, hogy haza kell jönni - a pasi meg megy szintén haza, de a másik irányba??? :/
2014. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ilyen az élet... amúgy sok ismerősöm él külföldön a pasijával. Viszont, ha kaland lesz csak a dologból, nekem az is okés. Amúgy is kimaradtak ezek az életemből, sajnos..:)
2014. jún. 18. 15:41
 8/11 anonim válasza:

Ha kalandot keresel, akkor tuti nagyobb a felhozatal pasiból az üdülőhelyeken. :D :D

SEX ON THE BEACH.. :D :D

2014. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem is volt már kalandom nyári munka közben. Szerintem a külföldi szezonmunka jó terv, ha több emberrel szeretnél megismerkedni és társaságkedvelő típus vagy. De vigyázz a külföldi szerelembe eséssel, mert nagyon sokan csak a kalandot keresik és összetörhetik a szíved. Az biztos, hogy sok barátra tehetsz szert, akár életre szóló kapcsolatokat is kialakíthatsz.


Egyébként teljesen más kint, mint itthon. Nem ismer senki, nem ítélkezik előre senki, egyszóval lehetsz igazán önmagad. Csak sokszor hazajönni nehéz, éppen emiatt.


A déli fiúk pedig tényleg félistenek. ;)

2014. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt két szép hónapom egy bolgár sráccal szezonmunka alatt. Elengedni kicsit nehéz volt, de nem bántam meg semmit. Sőt, volt róla szó, hogy ha úgy alakul, legközelebb is mennénk együtt dolgozni. :)
2014. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!