Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem hagyja ott ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem hagyja ott ha nem szereti? A gyerekre fogja, de ez hülyeség

Figyelt kérdés

Van egy férfi. Szerelmes vagyok belé. Élettársa van es attol van egy gyereke 5 eves.

Azt mondja ő az élete. A nővel a kapcsolatuk mar nem a regi, kérdeztem hogy otthagyná e azt mondta igen ha jön valaki akivel jol erzi magat. Aztán veszekedtünk , és mondtam neki (fb on volt) hogy miert félsz otthagyni ha nem szereted es en kellek neked?

Erre ő azt írta egyből, hogy a gyerekem a lényeg te bolond mit akarsz hagyjam ott a csaladom egybol?

Ez egy kicsit régebben volt. Azóta el telt több mint egy év. Nem beszélünk mert mindketten haragszunk egymásra.

De én azóta sem tudtam elfelejteni, szerintem szerelmes vagyok belé.

Fél órára lakunk egymástol nem jarunk a másik környékére mert nincs ott dolgunk de még az isten is úgy akarja hogy valahogy mindig lassuk egymast mert erre jar dolgozni neha. Az is milyen hogy pont alok a buszmegbe es ő jön kocsival el mellettem?

Ha nekunk nem kene egyutt lenunk akkor lennenek ezek a veletlen szeru talalkozasok?

Kerdezoskodik rolam kozos ismerosoktol is.

De én szerető biztos hogy nem leszek még ha belehalok a fájdalomba akkor sem.

Mondjuk az is erdekes, hogy a legeslegelejen azt mondta másoknak hogy ő a csaladjat nem hagyja ott, most meg mar azt mondja ő a gyereket nem hagyja ott.


Szerintetek???

Mit gondoltok??

Belehalok a fájdalomba


2017. nov. 28. 21:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És nem egy rosszindulatu no vagyok aki szet akar valasztani egy csaladot de ha egyszer szerelmes vagyok bele mit csinaljak?
2017. nov. 28. 21:35
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen közel laktok elkerülhetetlen hogy ne találkozzatok ebbe felesleges többet belelátni. Megmondta hogy a gyerekével marad és szerintem ez így is van jól ha a nővel együtt tud élni akkor is ha már nem szerelmes. A szerelem amúgy is múlandó neked pedig egy facér férfit kéne keresned ezt pedig elengedni.
2017. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja otthagyni a családját. Nem kellesz neki annyira.


A legjobb amit tehetsz, a saját érdekedben, hogy elfelejted, bármennyire fáj is

2017. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon meg kell romlania a viszonynak a feleségével,hogy otthagyja,legalábbis néhány esetben ezt láttam.Ha csak langyos vízben vannak,akkor még nem lép a férfi.
2017. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Boldog és szerető családapa.


Költözz el,vagy járj másfelé.


Én a költözést választottam.

Pedig nem is én voltam a szerelmes(ö mondta el az érzelmeit),és a fájdalom is látszott rajta.

A telefont nem vettem fel,nem válaszoltam az üzeneteire.

Nem bírtam,hogy szenved.

Három hónapja csend van.



F.

2017. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem nem mondta hogy a gyereket nem tudja otthagyni. Csak masoknak. Nekem azt mondta hogy legalabb amig vele van addig ott van vele a gyerek de utana nem veheti el tőle . de amugy nagy hazudos ez a csavo ugyhogy inkabb a tetteknek hiszek.

Nem keresett nagyon sokaig aztan annyit tett hogy bejelolt facen, de ott sem beszeltunk szoval ennyi legszivesenben meghalnek.


Nem egy varosba lakunk hanem sok falu van koztunk meg varos is es ugy 30 perc

2017. nov. 28. 21:47
 7/11 anonim ***** válasza:

"Ha nekunk nem kene egyutt lenunk akkor lennenek ezek a veletlen szeru talalkozasok? "


Közel laktok és egyirányba mentek dolgozni.

2017. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolso nem ez nem igaz :)
2017. nov. 28. 22:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj az ilyen elhbb utóbb otthagyja a családjàt .Mivel még a gyerek 5éves igy még nem akarja magàra hagyni de amondó vagyok ha màr nagyobb lessz a gyerkőc az első dolga lessz a külön élet .
2017. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erről te nem tehetsz hogy ő ilyen töketlen max annyit hogy nem képzelsz bele abba ha vêletlenűl meglátod .
2017. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!