Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van köztetek olyan aki összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki összejött olyannal, aki elvált és gyereke is van? Milyen változások következtek be az életedben?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Parom 38 szingli volt amikor megismert, en elvaltam es epp ket kisgyereket neveltem amikor osszesodrodtunk. 1ev tavkapcs utan osszekoltoztunk. O aki sosem elt meg 1evig parkapcsolatban sem,most 3eve van kapcsolatban, 2eve el 3novel,szerintem neha kimenekulne a vilagbol tolunk:)))) ilyenkor elmegy sielni,vitorlazni,par nap jol szokott jonni gyerekek nelkul,a hobbijat mellettunk is csinalja. A masik oldala viszont h szerintem soha nem kapott ennyi szeretetet, elvezi a kirandulasokat,elvezi h ujra lemehet gyerekbe veluk, kicsit ujraeli a gyerekkorat. Minimalis surlodasokkal elunk es senki meg nem mondana h nem a sajatjai.
2017. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A házasság két ember kapcsolata. A gyerekek az élet gyümölcsei,korábbi szerelmek termései. Egyik oldalról sem állhatnak a szerető párok közé. A gyerekek a saját párkapcsolataikat építsék a saját akaratuk szerint, minden korban.
2022. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!