Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem lealacsonyító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lealacsonyító egy kicsit a nőre nézve, mikor kiderül, hogy a párjának vele együtt kb.10 nő tetszett még, mielőtt összejött vele? Nem olyan, mintha mindegy alapon jönne össze vele a férfi?

Figyelt kérdés

Vagyis csak hogy már legyen valakije? Párom a minap bevallotta, hogy több nőnél is próbálkozott folyamatosan, persze már mindegy, mert engem szeret. Ez bennem olyan érzést kelt azóta is, hogy mindegy volt neki már kivel jön össze. Azonkívül kb. úgy olyan, mintha egy olyan férfivel lennék, aki a kutyának sem kellett előttem, ami elég lealacsonyító számomra. Vagy csak én reagál túl? Ezek miatt még a szakítás is megfordult a fejemben.

Olyan nagy baj, hogy olyan férfit szeretnék, aki tényleg engem akar és nem mindegy neki, hogy 20 másik lány közül ki jön vele össze?


2017. okt. 9. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Hogy tízből te lettél a befutó, annak inkább örülni kéne. Persze tudom, minden nő azt akarja hinni, hogy ő mennyire különleges... De sajnos az egyediség még nem azonos a különlegességgel.
2017. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem én lettem a befutó, illetve, de, azért, mert csak én jöttem össze vele... Azt hiszem nem ment át a lényeg, mert pont azt írtam, hogy ez a lealacsonyító számomra.
2017. okt. 9. 16:24
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Nagyszüleim és könyezetükben élők mesélései alapján nagyapámnak egyetlen egy nő tetszett meg és az nagyanyám lett később. Pedig nem volt csúnya férfi, de neki nagymamám volt az ideálja, különösen később, mikor megismerkedtek.


Nem mindegy kinek hány nő jött be? Ki számolja ezt? Ha csak "látsából is tetszik"-et kell számolni akkor nekem is van több 100, de akik komolyabban tetszettek/bejöttek az talán 10 sincs.


Hát szakíts vele, de nem azért, mert te így meg úgy, hanem hogy ő ne éljen ilyen nővel aki őt alacsonyítja le és kvázi nézi le, mert "biztos nem kellett senkinek"... Elég undorító világnézeted van.

2017. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy különleges, vagy egyedi vagyok/akarok lenni. Csak velem nincs olyan, hogy egyszerre tetszik 10 férfi, nekem ha tetszik valaki igazán, akkor más nem érdekel és csak vele tudnék összejönni.
2017. okt. 9. 16:25
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem ezért "nézem le", saját maga elmondta mennyire sikertelen volt mindenkinél előttem. Legalább ne dörgölte volna az orrom alá. Talán így érthető, hogy valamiféle pótléknak érzem magam.
2017. okt. 9. 16:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem érted a "tetszik" fogalmát. Az, hogy van 10 lány, aki bejön neki és ismerkedik velük, még nem jelent semmit. Érzéseket csak 1 iránt fog táplálni(vagy 1 iránt se:D).
2017. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt még leírom, ha valakinek nem egyértelmű, hogy nem eddigi élete során tetszett neki kb. 10-20 nő, hanem egyszerre, velem együtt.
2017. okt. 9. 16:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Elvarjatok hogy a férfiak próbálkozzanak nálatok az ok. De hogy azt elvárni hogy megjosolja kinek fog bejönni nem túlzás egy picit ????
2017. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Itt tényleg nem esik le egyik válaszolónak, hogy én azt szeretném, hogy valaki tényleg engem akarjon és ne 1 legyek a 100-ból mindegy alapon?

Erről szól az egész kérdés.

2017. okt. 9. 17:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor szakíts vele.
2017. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!