Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szeretek valakit és tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretek valakit és tudom hogy, számomra ő az igazi de elengedtem mert ő olyat szeret jobban még mindig aki nem érdemli meg és könyörtelenül semmibe veszi nem jól teszem?

Figyelt kérdés

Minden percben rá gondolok de megállom többé nem.keresem, van nélkülem is elég baja, tudja hogy imádom és bármit megtennék érte, tudja hol talál.



F30


2017. dec. 1. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd rá fog jönni

Csak akkor már ne engedd vissza, ha úgy dönt hogy elmegy.

2017. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jól teszed, hogy nem futsz valaki olyan után, aki nem akar veled lenni. Ha szét is mennének a szerelmével, nem nálad vigasztalódna, felesleges lenne bármire várnod.
2017. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben vagyok,ő vesztett ne mi!Lehet rá fog jönni lehet nem..de téged ne érdekeljen! Ne fogadd vissza soha! Magaddal fogsz kicseszni csak tapasztalatbol mondom!
2017. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szinte biztos hogy visszafogadnám de köszönöm a jótanácsot, talán egy kicsit másképp csinálnám a dolgokat de visszafogadnám.


Nem tudom lehet én már így élem le az életem de én nagyon szeretem a hibáival együtt, tudom hogy ő is szeret.


A mi kapcsolatunk különleges elengedem őt de érzem hogy mindig velem marad és azt is hogy idővel egymásra találunk, valahogy legbelül hiszek benne.


És nem arról van szó hogy nem lehetne más, "jobb", de nelem ő a legjobb.

2017. dec. 1. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Mast szeret jobban, tehat nem teged szeret kerdezo es ilyen esetben nincs kulonleges kapcsolat, szovl csak te kepzelsz tobbet bele.
2017. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Legalább a fantáziám élénk nem de bár?
2017. dec. 2. 18:41
 7/7 A kérdező kommentje:

Két évig együtt éltünk sok a közös emlék és a közös célok egy irányba fognak minket terelni, az a srác egy szörnyeteg még meg is ütötte egyszer őt.


És a lány is szokott keresni.

2017. dec. 2. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!