Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, igaz az, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, igaz az, h a ferfi lép ha kell neki egy nő?

Figyelt kérdés

Igaz az a mostanaban divatos gondolat, hogyha egy ferfinek kell egy nõ megszerzi magának es ha kell hegyeket mozgat?

Itt felnõtt 40 fölötti ferfiakra gondolok inkabb nem fiatal srácokra.

Vagy van visszahúzó erõ, barhogy tetszik a nõ?

Fõleg ferfiak válaszát várom



2017. dec. 8. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően mindenki lép, ha kell neki valaki. Minimum egyértelmű jeleket küld. Ha valakit nagyon szeretek és mindenáron vele akarok lenni, akkor nemtől függetlenül tenni fogok az ügy érdekében, mert nem birom ki, hogy ne legyek vele.
2017. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van, pl. a feleség és a gyerek(ek) elég nagy visszahúzó erő, a fellángolás meg majd elmúlik, azt’ kész.
2017. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Független ferfira gondoltam , h az õk esetukben mi a visszahúzó erõ ha tetszik egy nõ, mondjuk ha a nõ is fuggetlen ?

Esetleg van olyan h félszeg egy pasi vagy túl büszke ?

Vagy a vonzalom mindezt legyõzi?

2017. dec. 8. 17:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtobben lepnek ha tetszik nekik egy no. Mit gondolsz maskepp hogy csalnanak meg ennyi feleseget?
2017. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

En lepek ha szimpatikusnak talalok egy lanyt, megis az elmult par probalkozasom nem jott ossze, ki lettem kosarazva. Ez mostanra picit visszavette az onbizalmam igy jobban megfontolom lepjek e..

25F

2017. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Soha nem léptem, ha kellek a nőnek, lépjen ő. Eddig, nem csalódtam a nőkben.
2017. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Ezzel csak lusta nők szeretnek takarózni.
2017. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igaz

Ha egy pasi akar Teged, azt erezni fogod.

Ne altasd magad azzal, hogy felenk.

2017. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nemtől független h ki lép. ha érzed h neked kell akkor hiába lány vagy fogsz lépni. Ha a férfi akarja akkor ő is fog lépni. De általában én a férfitól várok kezdeményezést :). Én esetleg baráti ismerkedést kezdeményezek.
2017. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak belegondol és legyint...
2017. dec. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!