Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, ti mit gondoltok erről? Ti vennétek ilyet/örülnétek ha ezt kapnátok szülinapra, vagy ez egy kicsit kevés?

Figyelt kérdés

Párom születésnapja lesz. Azt tervezem, hogy egy tortával és egy nagy csokor virággal lepem meg.

Szerintetek ez túl kevés, vagy egy nő ennek is örül?



2016. szept. 2. 23:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha a párom csinálná, örülnék neki, és bőven elég lenne.
2016. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Bőven elég, de a kedvenc virága legyen, és mikor átadod akkor mond el neki hogy mennyire szereted.
2016. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Hát ez nekem sokkal többet érne, mint valami flancos ajándék, amit csak lekapott a polcról, hogy "ez is le legyen tudva". A virágokat különben is imádom, nekem ez bőven elég lenne..
2016. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Le leszek pontozva, de én egy ajándékban soha nem azt nézem, hogy milyen drága volt, mennyire hasznos vagy mennyire romantikus, hanem azt, hogy mennyire személyre szóló, mennyire vagyok én benne és mennyire az ismerősöm, akitől kapom. Egy szívhez szóló, személyreszabott ajándék a kapcsolatunk magas minőségét jelképezi. Az ilyen mainstream ajándékot, mint torta és virág, mosolyogva elfogadnám és örülnék neki, de semmit nem mozgatna meg bennem.
2016. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Elég kevés, szerencsére a menő, gazdag, domináns alfa barátomtól sokkal többet, és jó drága ajándékokat szoktam kapni. :)
2016. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Én egy Miss Fortune skint kaptam(League of legends) és nagyon örültem neki :D
2016. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Ráadásul a torta és a virág is olyan, hogy maximum egy hétig tudod megtartani, nem lesz tárgyi emléked a kedvesed ajándékáról.
2016. szept. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egy nagyon minőségi tortával, és a kedvenc virágából egy eléggé nagy csokorral gondoltam hogy meglepem..... akkor ez kevés?
2016. szept. 2. 23:47
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Ez szemelytelen. 4-sel ertek egyet.
2016. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
A menő,gazdag,domináns alfa pasia is ide tévedt xd
2016. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!