Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan érzésetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan érzésetek, hogy szerelmesek vagytok egy olyan személybe aki soha nem lehet a tiétek?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akit egy táborban ismertem meg, csak pár nap kellet amég teljesen belé nem szerettem.

Sokat beszélgettünk abban a táborban konkrétan semmiről de ment a duma, az volt az eggyetlen baj, hogy semmi közös témánk nem volt, mert pl. ő müvészeti suliba jár és nekem elég kevés éreklődésem van a müvészetről. A stilusa viszont nagyon tetszett, és ugy éreztem, hogy semmi esélyem nincs nála mert egy olyan szép lánnyal mint ő biztos 1-2 nállam jobb pasi is flörtöl.

A tábor után is tartottuk a kapcsolatot messenger-en de megint az volt a gond, hogy nincs közös témánk szoval elég rövid beszélegtések voltak... Pár nap után már nem volt ideje beszéni mert sok volt a tanulni való nekem is és neki is, ezért többet nem beszéltünk. De még mindig minden nap rá gondolok és hiányzik, ez már kb. fél éve igy megy.



Nektek volt már olyan érzésetek, hogy semmi esélyetek a csajnál/pasinál , de csak összejött valahogy? Ha igen akkor, hogy csináltad hogy működjön a kapcsolat?



2017. dec. 9. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aham. Jennifer Aniston. Mondjuk, hogy nem jött össze, de mindenkinek úgy mesélem, hogy csak egy hajszálon múlt.
2017. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt, nem is jöttünk össze. ."D

Teljesen mások voltunk, csak én kezdtem el idealizálni tiniként, és nekem tetsző tulajdonságokat képzelni hozzá...


22/N

2017. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általános iskola alsó osztályában. Illetve oviban, de oviban még elhittem, hogy talán van esélyem.
2017. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kit Harington
2017. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy volt àltalànos suliban de nem bàntam meg hogy kihagytam.:) Tavaly meglàttam szó szerint egy vilàg omlott bennem össze nem azért mert csajokkal mászkàlt mert eddig is tudtam hogy nagy csajozó gép hanem mert lezüllödt és nincsenek tervei sem a mànak él.
2017. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!