Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm és én is egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és én is egy személybe vagyunk szerelmesek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm és én is ugyan abba a srácba vagyunk szerelmesek.. Nem tudom mit csináljak.. Mert a barátnőm nem tudja h szerelmes vagyok belé, és én ismerem régebb óta a fiút, és én nagyon jóba vagyok vele. Amikor vele vagyok az nagyon jó.. Ha megpuszil, vagy átölel akkor madarat lehetne velem fogatni.. :$

Egyébként szakító félben van a barátnőjével..

Mit csináljak? Segítsetek!!


2011. jún. 28. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben azt tudom mondani, hogy választanod kell: fontosabb a barátnőd, mint a fiú?

Egyébként meg a helyedben elmondanám neki, akkor legalább kiderülne, hogy ő mit reagálna.

Kor?:D

2011. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mind2-en fontosak számomra. Mert a fiú a legjobb barátom is és a szerelmem is.. A lány meg a legjobb barátnőm.

Am a fiú 19, én 14 és a barátnőm is 14.

2011. jún. 28. 23:38
 3/9 anonim ***** válasza:

1-et mondok a szerelem múlik , a fiúk jönnek mennek

a barátok maradnak, ők örökké vannak

2011. jún. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én azt mondom, hogy a barátokat is ugyanolyan könnyű elveszíteni, mint a pasidat.

Ha ugyanolyan fontosak, akkor ne tégy semmit, amivel megbántod a barátnődet. Mondd el neki, mert úgy fair. Te is tudsz arról, hogy neki tetszik.

2011. jún. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Elmondtam a barátnőmnek. Azt mondta, majd az idő eldönti kit választ, de megbeszéltük bármelyikőnk is legyen az nem haragszunk a másikra. :))

Köszönöm mindenki válaszát

2011. jún. 29. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, az egy nagyon jó dolog, hogy akármelyikőtöket választja a fiú, a másik nem fog megsértődni! Szerintem amúgy az lenne a legtisztább, ha minél hamarabb elmondanád a srácnak, hogy mit érzel. Lehet halványan is célozgatni, de az is jó, ha simán túlesel rajta, és kimondod. Szerintem megkönnyebbülnél. Aztán pedig lesz ami lesz, ha tetszel neki, akkor összejön veled, ha meg nem, akkor meg sem érdemel. Sok fiú van még a világon :)
2011. jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó komment nagyon tetszett. :)

Köszönöm szépen a tanácsod megfogadom. :D

2011. jún. 30. 15:42
 8/9 anonim ***** válasza:
(Utolsó vagyok) de aztán írd meg hogy mi lett! :P
2011. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

rendben. :))

adj nekem privátban egy e-mail vagy egy msn-t vagy facebook elérhetőséget és majd mesélek. :) ha eldőlt. :)

2011. júl. 1. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!