Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt meg veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt meg veletek, hogy fülig szerelmesek voltatok egy személybe, de ő csak max barát akart lenni? Esetleg még annyi sem. Hogyan léptetek tovább?

Figyelt kérdés

A lány számomra a "nagy Ő" lehetne, viszont én számára nem vagyok az. Nem mondta, viszont eleget beszélgettünk ahhoz, hogy észrevegyem. Nagyon jóban vagyunk, néha flörtölget, viszont mindig felbukkan egy pasi akivel járhat. Sajnos úgy veszem észre, hogy csak a barátjának fog fel de élvezi is, hogy bejön nekem.

Most már szeretnék tovább lépni, de sehogy nem megy. Már másfél éve bele vagyok zúgva. Hogyan léphetnék tovább? Sajnos még le sem tudom foglalni magam semmivel. Nyár van, unalom...a haverokkal is néha csak üldögélünk meg unatkozunk. Kisvárosban lakom, nagy lehetőség kikapcsolódásra nincsen. Sportolni nincs kivel...


UI:Nem kérek tanácsokat, hogy hogyan csábítsam el a lányt, hogy szeressen (már eleget alázkodtam...nekem is van egy kis büszkeségem) hanem, hogy hogyan léphetnék tovább? Egy másik lány sem érdekel annyira, és amúgyse vagyok egy Adonisz aki minden lányt megszerezhet...de azért reménykedek.


2011. júl. 20. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Az úgynevezett "barátzónában" tartózkodsz. Ebből csak egy kiút van: szakíts meg minden kapcsolatot a lánnyal. Eleinte rossz lesz nélküle, de hidd el, ott szenvedni akár éveken át még rosszabb. Pár hónap múlva már csodálkozni fogsz, hogy lehettél ilyen szánalmas.
2011. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, történt. Úgy léptem túl, hogy fél évig nem is beszéltem a sráccal, és nem is találkoztam vele. Kiszerettem belőle, lett egy barátom (ennek már egy éve) azóta igazi barátok lehetünk, mert egyikünk sem érez többet. :)
2011. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is már egy hete megszakítottam mindent ami a lánnyal kapcsolatos...de mivel sokat unatkozom ezért mindig rágondolok. Álladóan igyekszem nem rágondolni de nem nagyon sikerül. Lányként könnyebb továbbállni és más barátot keresni, mert egy lány könnyebben kap párt magának mint egy fiú.
2011. júl. 20. 10:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebben van igazság. Két évig voltam szerelmes ebbe a fiúba, ezidő alatt volt számtalan udvarlóm, akik nem kellettek. Aztán mikor megszakítottam a kapcsolatot, akkor megint jöttek, de valahogy csak a barátom találta meg az utat a szívemhez:)
2011. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Elsőnek igaza van. Én is voltam így, elég sokáig sajnos, aztán összejött a "legjobb haverommal". Szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2011. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogyegy lány könnyebben talál magának barátot, mint egy fiú barátnőt? én kb. 1 éve próbálok találni, de észre sem vesznek (pedig egyáltalán nem vagyok csúnya vagy semmi más hátrányom nincsen)
2011. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs más megoldás, csak megszakítani minden kapcsolatot? :((( Én ezt nem akarom. :(

Tök nagy akaraterőd van kedves Kérdező, nekem nem megy. Bár nem tudom, meddig húzom.

Szar ügy. :(

L

2011. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, velem most pont ez van. Nagyon-nagyon szeret, de csak barátként. Már ebben vagyok két éve.


18/L

2011. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez már nem akaraterő hanem büszkeség. Annyiszor megalázkodtam de tényleg csak barátként szeret. Higgyétek el, hogy nem lesz belőle semmi komoly...csak titeket tesz tönkre. Én ezt észrevettem. Ha ezerszer hívom valamerre ezerszer jön, de sosem azért mert én vagyok élete szerelme, hanem csak mert barátok vagyunk. Mindig biztattam magam, hogy biztos azért van velem mert fülig szerelmes belém, de ha így lenne akkor már rég járnánk. Kis logika és rájön az ember, hogy ki hogyan viszonyul hozzá. Ajánlom nektek is, hogy gondoljátok jól át a helyzetet és ha tényleg semmi remény akkor lépjetek tovább. Jelzem, hogy csak ha tényleg reménytelen a helyzet!!

Még most is nagyon szeretem de meg kell tennem egyszer...már eleget vártam rá.


13:04 nem értem miért nem találsz barátot, de mailozhatnánk (ezt jól leírtam) ha téged nem zavar. Elmondhatsz ezt-azt...ne félj, nem akarok most egy életre szóló kapcsolatot, csak szeretnék más lánnyal is csevegni. Írj mailt ha gondolod...

2011. júl. 20. 22:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem is megtortent. Hosszutavon 2 dolog segitett tullenni rajta:

- nem remenykedni

- szep emlekek helyett a hibakra gondolni

2011. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!