Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van értelme várni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme várni az igazira? (első csók)

Figyelt kérdés

Nem találkoztam még senki olyannal, aki igazán szimpatikus lett volna, inkább csak barátként tudtam tekinteni mindenkire, vagy úgy sem.

Egyetemista vagyok, és manapság elgondolkoztam a helyzeten nehány baratnőm története kapcsán. Egyik barátnőm olyan fiúval volt akit alig pár napja ismert, és akivel utána nem is találkozott többé személyesen. Egy másik barátnőm egy fiú baratjával csókolózott először részegen egy buliban, akinek barátnője van. Megint másik barátnőm első barátja egy olyan fiú lett, akit alig ismer pár hete.

És mindannyian a félénk "jó kislány" kategóriába tartoznak ( csak az előítéletek, felreértesek elkerülese végett).


Én eddig csak 1 fiúval talákoztam többször, akiről úgy gondoltam talán (mások esetében eleve érztem úgy sem lenne semmi) de végül rá is csak barátkent tudtam tekintni, nem érztem semmi mást. Teljesen más az érdeklődési köre, mint nekem, nem tudtunk miről beszélgetni... lényegében unalmas volt, kínos szünetekkel. Mikor magáról mesélt az érdekes volt, mert más kultúrából jött, de a hetköznapi témák hobbi, szabadidő minden más volt. Mégis újból találkozni akart, szóval eleggé valószínű, hogy csak fizikailag vonzódott.

Ő is megpróbált megcsókolni, de hárítottam.

Nem éreztem azt, hogy lenne bármi értelme, vagy hogy egy kicsit is vagynék rá. Semmi romantikus kis zavarodottság, izgalom... csak nagyon kínos néhány pillanat.


Én lennék a furcsa, hogy olyan valakire vágyok akivel jól eltudunk szórakozni, mindig tudunk miről beszélgetni, és a fizikai dolgok teljesen hidegen hagynak ezek hiányában.


És igen, kicsit azért van benne egy ilyen "lemaradok" érzés, de akkor sem akarok olyannal lennie akiben nem érzem azt a kis pluszt. :)

20/l


Érdekel kinek mi a véleménye, nézetei ezzel kapcsolatban. :)



2017. dec. 13. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem maradsz le semmiről, nekem 23 évesen volt az első, és még ha nem is úgy sikerült ahogy azt elképzeltem (nagy szerelem, stb.), emlékezetes maradt...
2017. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem kicsit tul nagy jelentiseget tulajdonitasz ennek. Az elso csok mindig kinos, benazas. Nem olyan, mint a filmekben.
2017. dec. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
szerintem túl sokra tartod magad .Elsőnek is ne csak te lehessél az akit ki keljen érdemelni , nem csak körülötted forog a világ , nem csak neked kelljen adni pluszt..
2017. dec. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem azzal tedd meg, akivel tényleg szeretnéd. Szerintem ne menj bele ilyen részegen való smárolásba, csak hogy túl legyél az elsőn. Később megbánhatod, hogy nem vártál vele.


Én 24 vagyok és se csók, se szex, pedig nagyon vágyom rá, de nem találom a megfelelő lányt. Bárkivel pedig nem akarom ezt megélni. Legutóbb is ismerkedtem egy fiatal lánnyal, de igazából nem is tetszett és nem is volt miről beszélgetnünk. Pedig neki szimpi voltam, de én nem vonzódtam hozzá.

2017. dec. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

VAN


a helyzet ugyanaz..


24f

2017. dec. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen volt az első csókom azzal a sráccal, akibe szerelmes voltam, de az csak egy szájrapuszi volt. Előtte én sem csókolóztam soha, amit akkor szégyeltem, de így utólag visszagondolva, tök fura hogy valaki már 10 évesen is csinálja. Na de mindegy, szerintem ne agyalj ezen. Ha téged annyira nem zavar, akkor ne csókolózz olyannal aki nem tetszik, csak azért hogy túless rajta. Mert nekem is volt olyan, és az undorítóó volt... Inkább akkor meg se történt volna..
2017. dec. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!