Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora korkülönbséggel érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora korkülönbséggel érdemes belevágnom? Lehet értelme?

Figyelt kérdés
Ahhoz, hogy jól érthető legyen a dolog le kell írnom részletesen..Segítséget nem tudok kérni szinte senkitől, anyummal mindent megbeszélek, de ezt még hagyom érni picit és csak akkor szeretném neki elmondani..Hacsak még nem tudta meg magától..Nagyon jó kapcsolatot ápolok anyuval,de ebben az egyben nem merek semmit sem kérdezni, ezért jöttem ide, hátha tudtok értelmes és segítőkész, épkézláb válaszokat kérni. 16 éves lány vagyok. Mindig is az idősebb pasik jöttek be... Ez kimerül a 26-28 éves korig lévő pasikban..Már voltak barátaim, de egyik sem volt több , mint én. Mindig megszívtam velük éreztem eléggé éretlenek hozzám. Semmi komolyabb nem volt amúgy még velem, szóval pár komolyabb csók, de semmi más.. Senkivel. :) Szóval elkezdtem a gimit.. sokat utazok.. Családi vonás hogy imádjuk a sofőröket.. Anyunak 1 taxis férje volt és a barátai sorát is sokszor színesítették sofőrök..(leginkább taxisok). Én is beleszerettem egybe, akivel reggelente jártam.. 8 hónapig epekedtem utána, a szikra is meg volt, de a sofőrnek volt barátnője(csak, akkor nem értem a feltűnő viselkedését velem szembe)...Lényeg nagyon nehezen, több sírós hónapon túl lépve(még talán ma sem teljesen), de elmúltak a tomboló érzelmek.. Közben nekem volt egy ismerősöm aki, ugyancsak sofőrök közül kerül ki, mai napig is az.. naaagyon jó haveromnak tartom..Azt hittem nem több 28-nál, (a másik srác akiről szó volt az sem volt több 28-nál, mint utóbb kiderült 32 amúgy)erre kiderült 1-2 hónappal ezelőtt hogy ez a haver sem 27-28-29..37. Ekkor kaptam sokkot. Ugyanis beleszerettem.. teljesen. :( Anyumat is ismeri.. néha néha beszélgetnek, Öcsémmel is nagyon nagyon jóba van. Szóval úgy ismeri mindenki nálunk..(Aputól elvált anyu még 9 évvel ezelőtt). Most egy kisebb településen lakunk közel vagyunk Pesthez, oda is járok gimibe. A lényeg hogy még általánosba is volánbusszal közlekedtem, és ez gimis időszakomba is így van. Így volt alkalmam egyre jobban megismerni ezt az ember is. Hatalmas nagy korkülönbség van köztünk, de mindketten bevallottuk egymásnak mit érzünk. Én megijedtem valahol.. Most halvány lila dunsztom sincs hogy mi legyen?! Ti mit tennétek..Anyu az ilyen kor különbségektől sem retteg, valószínű valahol ezt tőle örökölhettem.. lehet jobban tenném ha ezt megbeszélném vele? Nem tudom mi tévő legyek? Apuval is tartom a kapcsolatot, sőt a családom nagy részét az apai ágam teszi ki..:) Ő neki el sem merném mondani, csak évekkel később.. Most ezt az egészet amúgy sem vállalom fel, de mit kezdjek.. mi tévő legyek? Még semmi durva nem volt.. még nem.. de mi lehet ebből.. 22 év ugyanis az 22 év.

2014. jún. 18. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem akarod bajba keverni a csávót, anyádnak ne mondjad el. Am. meg szerintem hagyjad mert, egy olyan csávó aki 37 éves 16 éves kislányok szoknyáját hajkurássza, az nem lehet totál tisztességes, nincs minden rendben az erkölcsi kódexével.
2014. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Apakomplexus.
2014. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nézd.. tudom nehéz lenne elszakadni tőle... de ez nem normális.... teis tudod hogy csak néhány aktusra kellenél neki most hiába mondja azt hogy szeret... sajnos ezt a férfiak gyakran hazudják hogy ágyba vigyenek minket... de nekem ez a 22 év nagyon soknak tűnik... mindenestere ezt beszéld meg anyukáddal.... tudnia kell róla... és ebbe a viszonyba nem érdemes bele menni... gondold meg alaposan

22/L

2014. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!