Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből szerelem?

Figyelt kérdés

Randitól egy sráccal, eddig 3szor találkoztunk. Nagyon jól elbeszélgetünk, okos intelligens, figyelmes pasi. Viszont a csókot , meg az ölelseket nem élvezem, nem vált ki belőlem semmit egyenlőre. Félek, hogy idővel sem alakul ki érzelem. Eddig mindig megvolt az első randin a vonzalom másokkal, de azok a kapcsolatok nem tartottak sokáig. A pasi tényleg igyekszik, részéről úgy vettem észre már vannak érzések. Érdemes e ezt folytatni, annak reményében, hogy idővel kialakul a vonzalom? Nem akarom húzni az idejét, sem megbántani azzal, hogy elutasítom. De mégis mi lenne a helyes döntés?

Ha valaki azt gondolná, nem pénzes, nem is az a tipikus macsó, kigyúrt pasi, szóval nem azért szeretnék együtt lenni vele. Úgy érzem, hogy ilyen rendes, figyelmes társra vágyom. Meddig várjak a vonzalom kialakulására, illetve várjak-e egyáltalán?

21/L 27/F


2017. dec. 18. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a csók,meg az ölelés irtó fontos dolog.Ha ez nem stimmel,akkor tipli.Első alkalom után.Ez nem olyan amit ki lehet kényszeríteni.
2017. dec. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor inkább ne folytasd...
2017. dec. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha abszolút nem vonzódsz hozzá akkor talan tényleg nem érdemes erőltetni. Ha nem vonz mint férfi, nem vágysz a közelségére.


De!


A tartós mély érzések, szerelem hónapok alatt alakul ki. Tehát ha csak az a gond hogy nincsenek erős érzéseid iránta jelenleg de amúgy vonz mint férfi és szeretsz vele lenni akkor légy türelmes :) idővel jön a többi.


Én sem lettem soha azonnal szerelmes. Az többnyire (az én véleményem szerint) csak fellángolás.


24N

2017. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja azt elfelejtettem hogy Nekem mondjuk már az első találkozáskor megvolt az a jó érzés a párommal kapcsolatban. Nagyon vonzott, külsőre is és belsőre is. Tehát abszolút bejott mint férfi. De én sem voltam azonnal szerelmes belé de élveztem vele lenni, találkozni. Csókolózni ölelkezni stb :)


24N

2017. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!