Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másnak is beleszol az életébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is beleszol az életébe az anyja? 24 évesen?

Figyelt kérdés

Anyukam nem engedi hogy 25-én ott aludjak a barátomnal.


A barátom anyukája 25ere ebédre meghívott de mivel messze laknak így jobb lenne ha ott aludnék.


De anyukám kb megtiltotta.. 24 évesek vagyunk mindketten.


Csomó ilyen apró dolog van amibe beleszol. Meg tudnék őrülni már ettől.


Miért nem engedi hogy végre felnőttként éljek. Én meg utalom ha megmondjak mit tegyek. Vagyok már annyira felnőtt hogy tudjam a dolgokat. Mással is ezt csinálják?


El akarok már költözni de még nem tudok.


2017. dec. 20. 07:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
56%
Kiirtad gyakorira 24 evesen, hogy anyuci nem engedi meg, hogy a pasiddal aludj. Milyen felnott norol beszelsz, akinek felnottkent kene elnie? :D
2017. dec. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
78%
Én q8 vagyok. Ha én azt mondom,hogy xy-hoz megyek ekkor és fk időpontban jövök haza akkor simán mehetek. Csak szóljak. Szóval nem,nem csinálják ezt. Én a helyedben nem kérdezősködnék csak mennék. Közöld a tényeket. 24 vagy... Azért itt már nincs helye "kislányosdinak".
2017. dec. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
45%
18*
2017. dec. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Első! Félreerted! Nem az van amit ő mond, az van amit én. De idegesít hogy állandóan beleszol, gyűlölöm már hogy állandóan ebből van feszültség.
2017. dec. 20. 07:14
 5/38 anonim ***** válasza:
23%

24 évesen már egyedül tartottam el magam. Nem tudom pontosan milyen felnőtt nőről beszélsz, te még egy gyerek vagy, ha nemet sem bírsz mondani anyádnak.


26N

2017. dec. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Igen de én még csak egy éve dolgozom. Nincs hátszelem stb. De nem ez volt a kérdés hogy ki hogy tart el.... Istenem. Hanem hogy mást is zaklatnak e ilyen dolgokkal
2017. dec. 20. 07:17
 7/38 anonim ***** válasza:
80%
Persze mást is zaklatnak, akikkel megtehetik. Meg kell húzni egy vonalat és megbeszélni komolyan édesanyáddal. Azért szól bele még mindig mert eddig ráhagytad. Fogod összepakolsz és megmondod, hogy: Na, szia! Megyek, majd holnap délután jövök. Ajtó bezár. Kész.
2017. dec. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
84%

Nem kéne leszólni a kérdezőt, nem veszitek észre hogy azt kérdezi ki volt hasonló helyzetben? Sajnos én voltam és maximálisan átérzem azt a presszúrát amit egy szülő lelkileg ráterhel a gyerekére! És ne gyertek azzal hogy költözzön el, meg önállósodjon. Az iyen szülő pontosan tudja hogy kell keresztbetenni a gyerekének. Rajtam is röhögtek hogy anyám nem engedte hogy fessem a hajam ilyen koromban. De azt az érzést nem ismerték hogy anyám hogy reagált mindenre. Én is visszapofáztam nem voltam nyuszika, akkor meg betett nekem, lealázott a pasim előtt hogy hányévesig bepisiltem. Pokol volt. Szóval ne ítélkezzetek!

Szerintem nyugodtan aludj ott a barátodnál, nem csak karácsonykor, bármikor amikor szeretnél. Tényleg felnőtt vagy. És semmiben se hallgass anyukádra.

2017. dec. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm végre valaki aki megérti a problémámat. Engem ez pont azért bosszant egyébként mert úgymond mindig is jó gyerek voltam. Rám soha egy panasz nem lehetett, mert nem voltak tini koromban sem olyan lázadó dolgaim.


Jelenleg is adok bele a költségekbe. Takarítok is stb.


Tehát nem lehet rám panasz egyáltalán. Erre mégis küzdenem kell ilyen baromságok miatt.

2017. dec. 20. 08:04
 10/38 anonim ***** válasza:
79%
Ne kérj engedélyt. Csak jelentsd ki, hogy elmész.
2017. dec. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!