Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha érzelmileg átvágott valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érzelmileg átvágott valaki, akit szerettem, és akiről azt gondoltam, hogy ő is engem, mert minden arra utalt, hogy lehet még újra megbízni valakiben? Mert jelenleg azt érzem, nem akarok többé szerelmes lenni, mert így könnyebb az élet.

Figyelt kérdés

2017. dec. 20. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Meddig voltatok együtt? Mikor lett vége?

Minden ember tiszta lappal induljon nálad. Amíg nem tudsz teljesen új kapcsolatot kezdeni, ne ismerkedj. A bizalmatlanság nem jó kezdés.

Persze nem vakon bízni, meg kell találni az egyensúlyt.

Ne vedd alapul az exed.

Amúgy ugyanez a helyzet velem. Bár mi nem sokáig voltunk együtt, de végig a szemembe hazudta, hogy szeret. Amíg ez bizalmatlanság nem múlik részemről, semmi újba nem kezdek. Az ilyen emberek teljesen tönkre tudják tenni az embert. Borzasztó érzés, amikor azt hiszed, te vagy a mindene, közben csak Max egy pótlék voltál.

Sajnálom. Teljesen át érzem a dolgot.

2017. dec. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az első akinek szerelmi csalódása van vagy volt. Közhely: idővel elmúlik, de tényleg:D nem akarom lekicsinyíteni a problémád,mert most neked gondolom igenis nagy fájdalom, de erősnek kell lenni:) felállni és tovább menni. Nembaj ha most így érzel, helyezd ki a figyelmed: hobbik,(bármi ami leköt) főzés, vlmilyen sport, olvasás, séta, mozi,filmek, bármi amiben örömöd leled:) vagy munka, barátok. próbálj meg minél kevesebbet gondolni rá, ne nézegesd, no kapcsolattartás vele. Vegyél egy jó marék önbecsülést és szard le és ne menj vissza hozzá ha úgy alakulna!

Idővel meg ahogy írtam jobb lesz, a szív dolgok ilyenek, csak legyél erős:) hidd el leszel sokkal jobban is szerelmes még:)

2017. dec. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 3 évig voltam együtt a barátommal. Ő szeretett de a vége felé (ezt most nem részletezem) megcsalt.


Életemben nem éreztem magam ilyen nyomorultul. És az volt bennem hogy valószínűleg soha nem fogok újra bízni senkiben. Aztán eltelt egy év találkoztam valakivel és szépen lassan kialakult bennem a bizalom. Persze jóval óvatosabb voltam de elmúlt mert bizonyított.


Szóval ne aggódj tényleg közhely de idővel minden jobb lesz. :) kitartást!

2017. dec. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és még valami az hogy tudtam felé nyitni ez annak volt köszönhető hogy csak magamra figyeltem abban az időszakban. Megéltem a fájdalmat a csalódottsagot szépen sorban. Nem nyomtam el semmit. És egy szép napon magamat sem értem hogy de egyik napról a másikra úgy keltem fel hogy jé nem fáj már ez az egész. És tulajdonképpen soha nem voltam még jobban. :) ne izgulj veled is így lesz.


Csak figyelj magadra, kicsit légy önző :)

2017. dec. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez természetes, majd elmúlik a bánat.
2017. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Idővel, el fog ez múlni. Bármennyire is sokat puffogtatott frázis, nem egyforma minden férfi, ahogy minden nő sem.
2017. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!