Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem merem odaadni az ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem odaadni az ajándékot. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van valaki, akit csak látásból ismerek, és tetszik nekem. Van egy ajándékom számára. Csak az a baj, hogy nem merem odaadni neki. Próbáljam legyőzni a félelmet és odaadni neki? Hogyan? Légyszi segítsetek.


23/L


2017. dec. 21. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Fogod magad, oda mész hatalmas mosollyal, erőteljesen leplezett félelemmel, a remegő kezeddel a kezébe adod, majd csinálsz valami kínosat, aztán tovább állsz, ő pedig semmi rosszat nem fog gondolni rólad azon kívül hogy egy kedves ember vagy és a föld sem fog atomjaira esni. Így!
2017. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem idegeneknek ne adj ajándékot.
2017. dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Odaadod mkor megismerted közelebről.... vagy Torrente szavait figyelembe veszed "ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni" és erőt veszel magdon és odamész, beszélsz ele és odaadod.


Speciel a 2. verziót nem ajánlom, mert inkább elijeszted, ezért csak menj oda, beszélj vele, ismerd meg, és csak mondjuk pár hét múlva/több találkozás után add neki.

2017. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!


3. válaszoló: és ha ő is ismer szintén látásból, akkor is inkább előbb ismerjem meg, és később adjam oda?

2017. dec. 21. 16:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Látásból smerés nem elent semmit, igen, inkább később add akkor is.
2017. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretlennek ajándék???
2017. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is előbb meg kellene ismerkedned vele. Csak látásból ismered, tehát gyakorlatilag idegen. Furcsan venné ki magát a dolog. Legalább a nevét és hogy egyedülálló- e azt tudod? Vagy szó szerint csak látásból ismered és semmit nem tudsz róla?
2017. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ezaz, semmit nem tudok róla. Úgy gondoltam, az ajándék miatt egy kicsit közelebb tudnék kerülni hozzá, de ezek szerint ez rossz ötlet.


De amúgy én is előbb többet szerettem volna tudni róla, és hogy foglalt-e. Csak nem tudom, hogyan és mivel menjek oda hozzá. Ezért gondoltam erre karácsony közeledtével...

2017. dec. 21. 21:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit akarsz neki adni?
2017. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy tábla csokit szalaggal díszítve, mintha karácsonyi csomag lenne.
2017. dec. 22. 03:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!