Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha még csak 6 napja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még csak 6 napja vagyunk együtt, akkor kell venni ajándékot a barátnőmnek kaácsonyra?

Figyelt kérdés
2017. dec. 20. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamia apróságot csak.
2017. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Soha sem kell,

DE szép gesztus.

Én vennék neki.


22/N

2017. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Valami kis apróságot gesztusként, hogy érezze, hogy gondoltál rá, de ne nagy dolgot, az kellemetlen lehet.
2017. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Miért? Szerinted nem? Vagy ennek a kérdésnek mi értelme van?


Már egymáshoz tartoztok, ergó igen, vegyél neki valami aranyos karácsonyi dolgot, akár plüsst, vagy könyvet.

2017. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mennyi ideje ismered? amikor én össze jöttem a barátommal, az is pont karácsony előtt volt. viszont mi ismertük egymást másfél éve már, ezért nem csak egy csokit adtam neki, de nem is olyan nagy ajándékot. könyvet adtam azt hiszem.

viszont ha nem ismeritek egymást régóta és úgy jöttetek össze, akkor valami kisebb dolgot adj csak szerintem.

2017. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem KELL, de ha szeretnéd meglepni, ha jól esik neked, ha örülni látod, akkor lepd meg valamivel. Nem kell valami hű, de nagy dolog, valami apróság is megteszi, hogy érezze, gondoltál rá.
2017. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én az első randinkra vettem neki ajándékot! Bár én szeretem elhalmozni őt.. értékeli is...
2017. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valami tábla csokit, vagy teát gusztán becsomagolva :) az apró dolog és el is tudja fogyasztani. Nem kellemetlen még.
2017. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha hosszabb tavra tervezel vele, akkor mindenképp. Persze, nem kell "toronyórát, lánccal", de azért érezze, hogy gondoltál rá.
2017. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Amúgyis, Szenteste "jubiláltok": már 10 napja lesztek együtt.
2017. dec. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!