Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szexpiaci érték; szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpiaci érték; szerintetek ebből a 4 diagramból melyik a leghelytállóbb?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


Maga a tendencia az ugyanaz mind a négynél, de főleg életkor tekintetében vannak különbségek.

Szerintetek melyik áll legközelebb az igazsághoz?



2017. nov. 23. 14:41
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
4-es talán.
2017. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
3
2017. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon jók (vicc nélkül). Az a baj, hogy nem tudom mit néznek. Sokakat pofon csap a valóság remélem, bármelyiket is nézik, mert alapvetően mindegyikben van igazság. Főleg a 30-35 éves korukig karrierkedő nőket remélem elgondolkodtatja. Két dolog van az életben:


1. Szex, szexkapcsolat, szerelem, együtt ellenni pár-néhány évet, amit lehet szerelmnek, párkapcsolatnak is hívni.

2. Családalapítás, gyerekvállalás, ami legalább egy jó 15-20 éves projekt, ami mellett el vagy köteleződve fejben.


Én pl minden szép nővel szexelnék, aki 18-50 éves kor között van. Ez így volt 18 éves koromban, így van most is és így lesz 50 évesen is majd. De az csak dugás. (Még szerelemben, párkapcsolatban is.)

Családot alapítani, gyereket vállalni viszont csak 20-27 év körüli nővel tudnék elképzelni, legyek magam bármennyi is.


Nagyon jó ez a téma. Hétvégi sörözéseknél régi jó barátokkal is sokszor felmerül ez az egész. Nem szabadna senkinek álomvilágban élni ezekkel kapcsolatban.

26/F

2017. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
84%
Nem únjátok még ezt a hülyeséget?
2017. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
86%
Egyik sem tükrözi a valóságot és annyira relatív dolog, hogy nem helyes diagramon ábrázolni.
2017. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg hülyeség ez. Egy 40 éves nő, ha nem nagyon gáz a külseje, egy nap alatt (!) talál hasonló, vagy jobb külsejű szexpartnert. Egy átlag 40 éves férfi hetek, de inkább hónapok alatt talál hasonló külsejű szexpartnert. Ha talál egyáltalán.
2017. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
51%

4-5:


Ez nem arról szól, hogy egy szép 35 vagy 45 éves nővel senki nem dugna. Hanem hogy családot nem nagyon alapítanának már velük. Ezt nem tudom miért kell ennyire a szívre venni, hogy a nők huszonévesen (ott is a húszas éveik első kétharmadáig) a legtermékenyebbek?


Nem is értem Marton László is miért nem 60 éves nagymamákat, vagy 40 éves MILF-eket zaklatott, miért MINDIG 18-25 éveseket (A SAJÁT KORÁTÓL FÜGGETLENÜL).


Talán mert az a legvonzóbb kor egy férfi számára egy nőben. HA TEHETNÉ, minden férfi a saját korától függetlenül ilyen korú csajjal lenne együtt.

2017. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 AchromaticSmarties ***** válasza:
80%
A fiatal pipik mindig is kapósabbak lesznek, mint a 30-40-es nők.
2017. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
36%

"Ez nem arról szól, hogy egy szép 35 vagy 45 éves nővel senki nem dugna. Hanem hogy családot nem nagyon alapítanának már velük. Ezt nem tudom miért kell ennyire a szívre venni, hogy a nők huszonévesen (ott is a húszas éveik első kétharmadáig) a legtermékenyebbek? "


Ez a lényeg, ezért a fiatal nők értéke a legmagasabb.


Tudom hogy a sok öntudatos milf cicának ez nem tetszik, de ez az igazság.


Amikor pedig arra használják őket hogy két fiatal barátnő között le lehessen veretni a feszkót, gondolkodjanak el ezen.

2017. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
92%
Ettől az egész "szexpiaci érték" kifejezéstől hülyét kapok. Emberekről beszélünk, nem árukról.
2017. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!