Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Őszintén, egy 29 éves férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, egy 29 éves férfinak tetszhet egy 17 éves lány?

Figyelt kérdés

2017. dec. 15. 01:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tetszhet.
2017. dec. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

És szerinted működhet ez a kapcsolat? Vagy túl nagy a korkülönbség?

Itt egyébként a férfi én lennék.

2017. dec. 15. 02:28
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Működhet sztem attol mert ő fiatalabb esetleg annyiban nem előny hogy 17êves hogy lehet hogy omég élni akar te meg majd idővel csalàdot .De ezt sztem tisztázzàtok le mêg az elején ha ő konzervativabb tipus a kortàrsainàlakkor sztem nem lessz gond .
2017. dec. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

miért kiskorú kell neked, kérdező?????

a saját korosztályodból nem találsz senkit?

én a helyedben nem törném el ezt a kislányt, hagynám ,hogy ő is a saját korosztályából találjon magának valakit.

egy 30-koz közeli faszi és egy még nem nagykorú csajszi között lehet szexuális vágy, de egy érett párkapcsolathoz ez kevés, más-más életszakaszban vagytok.

2017. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%

Elég nagy lúzer lehetsz, ha csak nálad 12 évvel fiatalabb, szinte kislányokat tudsz csak összeszedni.


Én inkább azon gondolkodnék a helyedben, mit tegyek, hogy a velem egykorúak is szóba álljanak velem.


Ez szánalmas, de komolyan. Mégis mit tud ő neked adni a puncin kívül?! Se állása, még legalááb 2 évig anyucitól kell elkérezdkednie, 6-7 év, mire egyáltalán munkába állhat, stb.

2017. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem is ismertek, de már elítéltek? Egyáltalán ki mondta nektek, hogy nem tudok a saját korosztályomban ismerkedni? Képzeljétek, nem 1 korombeli barátnőm/partnerem volt már!

Meg egyébként nekem eddig meg sem fordult a fejemben, hogy bármi több legyen egy ilyen fiatal lánnyal, de szép lassan beleszerettem és próbáltam elfelejteni Őt, de nem ment! Tudjátok milyen nehéz ez? Ja nem, mert még sosem voltatok szerelmesek!

A lányról meg annyit, hogy már 14 éves kora óta bébiszitterkedik, 16 évesen letette a jogsit és most saját kocsija is van, amit a saját pénzéből vett, szóval nem anyuci-apuci pénzéből él!

Az meg, hogy a puncin kívül mást nem tud adni... Na és miért nem? Szeretetet nem tud adni? Vagy úgy gondoljátok, hogy a mai lányok, csak dugni képesek? Esetleg magatokból indultok ki? Az eszem megáll...

Na, de mindegy, sajnálom, hogy az ítélkezésen kívül mást nem tudtok csinálni.

2017. dec. 15. 16:33
 7/21 A kérdező kommentje:
Mármint ez inkább csak az 5-ösnek ment.
2017. dec. 15. 16:40
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Tetszhet hát. Rengeteg ismerősöm van, akiknél nagy a különbség, és teljesen jól megvannak egymással. Nem a kor számít, hanem az érettség, intelligencia, ami az itteni hozzászóloknál sajnos ismeretlen adottság. :D
2017. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, teljesen jól mondod a 6. írásodban.

Nekem is votl már nem egy 17-20 éves bnőm :-) Pedig én most 54 vagyok.

Teljesen jól voltunk, 1-3 évig voltunk együtt.

Ééééés a poén, hogy nem pénzezős alapon voltunk együtt.

Ők inkább ragaszkodtak, hogy miért ? Mert én mindenben segítettem, nem az észt osztva, hanem az ő elképzeléseik szerint (is).

Nem beszélve a 3-4 órás szeretkezős hangulatokért.

(és nem a "húhogycsináljamnekiazoráltésmilyensikosítókellmegcikieakicsimellemvajonkellekemajdnekistb" nyüglődéssel futottak neki).

A 3-ból 2-nek lett én utánam természetesen mással kapcsolata és már teljesen más szemszögből nézik a világot.

Egyszóval tökéletesen működhet egy ilyen dolog.

Az a nagy hülyeség, amikor itt sokan azt írják, hogy :

- csak komolyat keresnek, meg így a komoly, meg úgy :-)

Ahelyett, hogy hagynák ahogy jön bármi és működik, és észre sem veszik, hogy eltelt 3-4 év, de eközben végig élvezték.

Ehelyett filóznak, hogy vajon kellek e neki komolyra, vagy ki mennyit ad bele a kapcsolatba (nem pénzt) stb stb. és mindezt 17-20 évesen, görcsölnek, hogy ki kenk mit írt a FB-on, na mert ott majd kiderül ááám, vicc.

2017. dec. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én 29 voltam (F) ő 18. 12 évig voltunk együtt. Nem a korkülönbség miatt lett vége. Bár annyiban köze volt hozzá a korának, hogy idővel változott a személyisége (természetes módon erősebben, mint ahogy már egy 30 éves emberé változik).
2017. dec. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!