Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem, a főnökömbe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem, a főnökömbe? Nem tudom valójában Ő mit érez, ezért fordulok ide hátha valaki segít.

Figyelt kérdés
8 hónapja dolgozok neki mint eladó.Sokat találkozunk.Rengeteget írunk egymásnak.Egyre jobban szeretem.Próbáltam picit eltávolodni,ami azonnali felháborodása volt.Írta hogy többet ígényel kevés neki,ha csak 1 szer írok.Érdekli mi van velem..stb.Aztán olyat is írt,hogy szeret engem.Van felesége nekem meg férjem.Emiatt ne törjetek felettem pálcát,mert nem tudjátok mit miért tesz az ember.Szóval leírtam neki,hogy mit érzek iránta.Fel volt háborodva.Azt mondta,hogy Ő csak barár akar lenni.Szerintetek csak fél vagy ez a valóság.Zavarban van a jelenlétembe.Vezetés közben is a szemkontaktus meg van.Sokszor el is tévedünk pedig a megszokott útvonalon közlekedünk.Kérlek segítsetek annyira szenvedek.

2017. dec. 24. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha sz..r a kapcsolatod, akkor miért nem a megjavításán fáradozol ennyire? Vagy miért nem szakítasz ha menthetetlen?


A szetetői státusz is így kezdődik, mint amit leírtál.


Van gerinced? Ha igen, akkor miért viselkedsz így?


És Szerinted mi fogjuk tudni hogy ő mit érez??? :D Haha..jó vicc kislány.

2017. dec. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen sz...r a kázasságom.De nem adhatom fel,ez lehetetlen.Segítségért fordúltam ide nem pedig kritikáért.
2017. dec. 24. 07:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya lesz. Megpróbálnám, mert jó érzés, de amikor a férjed alszik melletted, te felébredsz éjjel és nézed őt, az egy kicsit szar lesz. Nekem is lehetett volna ilyen, szerencsére nem sikerült. Nem könnyű helyzet, sokan elbuktak ezen. Igazából a te döntésed, a hozadékával is te fogsz élni. Mi nem dönthetünk helyetted. Ha ezobubus akarok lenni, akkor azt mondom, hogy neked kell megélned bizonyos dolgokat, hogy megtudd milyen. Jót vagy rosszat, hogy legyen tapasztalatod. Régebben Kozsdit linkeltem, de levették a videóját. Ő azt mondja, minden kapcsolatnak van életideje, addig tart, míg rá nem jössz, hogy miért ő vele kell lenned. Van ami élethosszig, van ami 10 évig, 1 évig tart, vagy csak ránézel és megérted (az meg azért elég rövid). Csak ugye nincs hatalmunkban, hogy állandóan ugráljunk, mert az sok pénzbe kerül. Sajnos nem tudok segíteni.
2017. dec. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
igaz a mondás: minden nő k.va
2017. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem.Azt írja hogy szeret,utána meg azt hogy ő csak barát akar lenni,és fel van háborodva.Szerintem ő maga se tudja hogy mit akar.Úgy csinálnék mintha nem is vallottam be volna az érzéseimet,távolságtartó lennék,és kimért.Ezek után megnézném a reakcióját.Ha dünnyögne,megmondanám hogy csak barátok vagyunk,ahogy ő elképzelte.Ezek után biztos kepesztene.
2017. dec. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már volt ilyenre példa.Távolságot tartottam.Dünnyögött veszekedett...stb.
2017. dec. 25. 07:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyjával veszekedjen! Nem tartozol neki semmivel, nem vagy az övé.
2017. dec. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!