Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen csak a (rém) mesékben van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen csak a (rém) mesékben van?

Figyelt kérdés

Nemrég írtam már ide, de akkor még kevesebb infóm volt összességében. Eléggé lehúztatok. Szóval az válaszoljon csak, aki tud normális hozzászólást írni, legalább az ünnepekre tekintettel, így is épp elég rosszul érzem magam.


Nem írok le mindent, nehogy magára ismerjen.


Nemrég találkoztam, hogyis szokták mondani életem szerelmével… Az első találkozásunk után úgy mentem haza, hogy Ő az. Nem randiztunk, más apropóból találkoztunk. Én sose szerettem a bonyodalmakat, unalmas, egyhangú, de kiszámítható életre rendezkedtem be, erre tessék… Feléledt bennem a remény, hogy másként is lehetne élni. Személyes benyomásom alapján megbízható, segítőkész, értelmes embernek ismertem meg. Többször megégette már magát. Állítása szerint félénk is. Ahogy beszéltünk élőben és a neten keresztül, kiderült, hogy szinte mindenben egyezünk: világnézet, érdeklődési kör stb. szó szerint én csak pasiba. Többször beszélgettünk a neten és mindent tudni akart rólam, a beszélgetésekből és a megjegyzésekből nekem úgy tűnt, hogy végig udvarolt, ennyire nem nézhettem be… : „mindent tudni akarok”, „vigyázz magadra”, „aludj jól” „csinos vagy, okos vagy” stb. Aztán egyik napról a másikra megváltozott, mintha unta volna a beszélgetéseket, nem figyelt oda, néha már-már majdnem sértő, sőt gúnyolódó lett stb. Rákérdeztem, hogy untatom-e. Erre az volt a válasz, hogy „nem, csak nem értek a szerelmi ügyekhez”. ?! Rákérdeztem, hogy mitől változott meg, úgy tett, mint aki nem tudja, hogy miről beszélek, és valami viccel próbált meg kibújni a válasz alól. Ekkor befejeztem a beszélgetést, de később rákérdeztem, egyenesen, hogy kedvel-e, vagy csak ilyen a stílusa, meg még keményen rákérdeztem a pár dologra… Nem volt válasz napok múlva se… Ekkor egyszer elcsíptem a messengeren és némi felvezető után megint a „témánál” voltunk. Mesélte, hogy kb fél éve belezúgott valami csajba, aki kikosarazta érdekes módon nem kellett harapófogó mondta, hogy mi volt (korábban nem említette, hogy van egy reménytelen szerelme)… ekkor mondtam, hogy akkor már választ kaptam a kérdésemre… erre visszakérdezett, hogy melyikre…mondom mindre. Ekkor esett le neki állítólag, hogy én azt hittem, hogy fel akar szedni… Elnézést kért, hogy félreérthető volt… Örült, hogy jó társasága volt.


Csak megjegyzés, de az ő beceneve ugyanaz, mint a kutyámé, a múltkor a metrómegállóban volt egy plakát, amin az ő keresztneve volt…Nem hiszek a sorsban, a horoszkópban, meg ilyenekben, de az enyémben az volt, hogy ideje másként élni. Valaki vagy valami nem az, aminek látszik. Lehet, hogy hazudnak neked. Értékeld újra a helyzetet, tegyél fel további kérdéseket. Az övében meg hogy ideje lezárni a múltat és új kapcsolatba kezdeni.


Most szerintetek… mi történt? Ha valaki bele van zúgva egy csajba még mindig az írogat ilyeneket egy nőnek? Netán hülye vagyok, ennyire nem értek magyarul? Létezik, hogy valaki ennyire lazán beszélgessen egy csajjal, amikor elvileg "nem ért" hozzájuk? Mintha szándékosan mesélt volna a csajról, hogy megforgassa a tőrt a szívemben… Ezután valami ürüggyel elköszöntem tőle, de láttam, hogy még vagy 1 órát online volt, pedig nem szokott sokat fent lenni, csak néha ki-belépni. Mintha kibeszélne… A chatlistámon meg az első 4-helyen belül „ugrál”. Létezik, hogy ennyire félreértettem a dolgokat… Rengeteg személyes dolgot szedett ki belőlem… Rettentő megalázottnak érzem magam. Eléggé zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg embereknek, de neki sikerült lerombolni a falaimat és most piszok rosszul vagyok. Nem egy Adonisz, de nekem tökéletes lett volna… Kevés dolog van amire az életemet merném tenni, de azt éreztem, hogy nem voltam közömbös.



2017. dec. 25. 13:03
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
20%
De pont a gyikot olvassa
2017. dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy csak az írjon, aki tud normális lenni
2017. dec. 25. 13:17
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi nők hajlamosak vagyunk mindenben jelet meg sorsszerűséget látni.Én ilyenek miatt már nagyon megégettem magam valakivel.

Nem szabad túlagyalni, lépj tovább.Ha azt mondta jó társaság voltál neki akkor ennyi.

Ne magyarázd be magadnak, hogy ő hazudik magának és biztos többet érez irántad.

Hagyd a fenébe mert majd jön valaki akin nem kell agyalni, akivel egyértelmű lesz minden.

Ha valaki ilyen veled ne hagyd hogy húzza az időd.

Felejtsd el.Jön majd valaki aki jobb.Sokkal.

2017. dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
91%

Szia:)))

Én, egyszerre, több nővel, van, hogy öt, hattal beszélgetek.


DE, ezek, kb alap dolgok.


"Többször beszélgettünk a neten és mindent tudni akart rólam, a beszélgetésekből és a megjegyzésekből nekem úgy tűnt, hogy végig udvarolt, ennyire nem nézhettem be… : „mindent tudni akarok”, „vigyázz magadra”, „aludj jól” „csinos vagy, okos vagy” stb."


ÉS igen, ezektől nyílnak meg teljes mértékben.

Ez, a tulajdon kép, másikra való figyelés, megértés, érdeklődés, nagyon hiányzik a mai világban. Ettől kezdi érezni a másik, hogy ő egy egyedi ember, akire figyelnek, értékesnek tartják és nem egy tömegcikk a polcon a sok közül.

Mint írtad, sok mindent elmondtál, kitárulkoztál.

Nekem, volt jó pár olyan beszélgetésem, ahol másnap, a beszélgető partner volt a legjobban meglepődve, hogy a legféltettebb titkait, olyan dolgokat, amit végérvényesen el a kart temetni, azt nekem, mondjuk úgy egy idegennek, elmondta lazán:))

Ez mind attól, hogy figyeltem rá, érdeklődte, egy egyedi embernek tartottam. Nem agyon dicsértem, nem arról beszéltem, hogy megdugnám, hanem egy értékes embernek tartottam és úgy beszéltem vele.

Végezetül, ezekért, nem egy nő, látatlanul is azt mondta, szerelmes lett belém:)) Csak azért, mert embernek tartottam és nem egy luknak.

2017. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
3! Köszi, hogy te legalább normális vagy. Engem az zavart meg, hogy volt egy éles váltás. Ha már az elején is olyan lett volna mint a "váltás" előtt, akkor nem lett volna félreérthető és nem élem bele magam, ez a gond. Ráadásul nem írtam le a teljes sztorit, hogy ne derüljön ki, hogy ki vagyok.
2017. dec. 25. 13:31
 6/45 A kérdező kommentje:
4! A "váltás" előtt cikibb dolgok is szóba kerültek... Olyanok is, amik azért élőben, a hallgatóság előtt (ahol közös ismerősök is voltak) nem. És a teljes sztorit nem írtam le.
2017. dec. 25. 13:37
 7/45 A kérdező kommentje:
Mindegy, ez van. Csak minek kellett pont az ünnep környékén ez. Tisztelet azoknak a pasiknak, akik még tudnak normálisak lenni, de akitől nem akartok semmit, azzal beszéljetek az időjárástól. Minek akarjátok megismerni a másik felet, ha elvben kicsi a valószínűsége, hogy összefuttok a jövőben és magatokról nem árultok el ugyanannyi infót, hanem ha rákérdezek, akkor viccel próbáltok kibújni a válasz elől. Mert itt végülis ez volt.
2017. dec. 25. 13:41
 8/45 A kérdező kommentje:
Ja igen és még valami. Van egy személy akiben megbízom, neki elmeséltem az egészt történetet az elejétől a végéig, folyamatában és megengedtem, hogy elolvassa a teljes üzenetváltást...
2017. dec. 25. 13:43
 9/45 anonim ***** válasza:
86%

3as vagyok.

Tanulj belőle.Máskor okosabb leszel.Fogd fel egy leckének.

2017. dec. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 opened paradise ***** válasza:
100%

Lehet pont azért is tudott közel kerülni hozzád,mert nem nyomult.

Megvolt az összhang,emiatt mindketten oldottabbak voltatok,de valószínűleg komolytalanul flörtölt.

Ne akadj ki miatta,lesz még rosszabb is,de ebből legalább látod,hogy van esélyed mással is ilyesmire.


És attól még,hogy fent volt,nem feltétlenül téged beszélt ki,ne láss bele rémeket...

2017. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!